Львівські новини: телеграф

Транспортні проблеми під час Євро-2012 

У мерії попереджають про труднощі, що виникнуть у місті з пересуванням громадським транспортом під час Євро-2012. Як зазначив директор департаменту “Євро-2012” Олег Засадний, розроблено концептуальну схему організації дорожнього руху, яка передбачає найкоротший шлях між окремими офіційними місцями у місті, а саме: аеропорт–центр міста, аеропорт–стадіон, центр міста–стадіон, маршрути руху сім’ї УЄФА та команд-учасниць–стадіон. Також уже визначено транспортний периметр навколо стадіону та розроблено схему буферних зон. Маршрут “аеропорт–центр” будуть забезпечувати 12 тролейбусів та 9 автобусів. На маршруті “аеропорт–стадіон” працюватимуть 16 тролейбусів та 12 автобусів. Маршрут “центр–стадіон” – 13 тролейбусів та 43 автобуси, інформує прес-служба міськради. 
Також у день матчу діятиме транспортний периметр. Під час Євро-2012 у три дні матчів рух транспортних засобів буде цілодобово обмежений у 1,5 км зоні навколо стадіону. Транспортний периметр включатиме вул. Вернадського, Кільцеву дорогу, вул. Проектовану-8 та вул. Проектовану-7. У день матчу з 14.00 і до 2.00 год. наступного дня буде закрита для проїзду (крім громадського транспорту та акредитованих транспортних засобів) вул.Стрийська на відрізку від перехрестя Стрийська-Наукова-Хуторівка до Кільцевої дороги.

Вихідні під час свята футболу

У Львові дні, коли будуть відбуватися матчі Євро-2012 будуть вихідними, інформують в ратуші.  “Таке рішення зараз розглядають в уряді. Мова про те, щоб у кожному з чотирьох міст дні проведення матчів були вихідні. Львову у цьому плані простіше, адже з трьох матчів, які прийматиме місто, два пройдуть у вихідні дні – у суботу та неділю. Ще один матч відбудеться у середу”, – розповіли у департаменті “Євро-2012” міськради. Нагадаємо, 8 червня відбудеться перший матч та відкриття турніру. У Львові відбудуться три матчі турніру: 9 червня зіграють Німеччина та Португалія, 13 червня зустрінуться Данія та Португалія, і 17 червня – Данія і Німеччина.

Дні Львова у Дніпропетровську

Під час чергової промоакції Львова у Дніпропетровську взяло участь понад 30 тис осіб. Львівським шоколадом, кавою і морозивом почастували понад 1 тис.
мешканців Дніпропетровська. Вуличну виставу “Глорія” від театру “Воскресіння” на площі Європейській відвідало більше 1 тис. осіб.  Також у Централізованій системі публічних бібліотек для дорослих відбулись дві відкриті лекції – заступника міського голови з гуманітарних питань Василя Косіва на тему “Львів – культурна столиця України” та львовознавця Ілька Лемка на тему “Євроінтеграція Львова у історичній ретроспективі”. Участь у лекціях взяло більше 300 студентів, інформує прес-служба ЛМР. 

ManSound їдуть до Львова

Всесвітньо відомий український вокальний секстет ManSound виступить у Львові 19 квітня. У нашому місті музиканти представлять нову програму та однойменний диск “Acapellissimo”. Концерт відбудеться у Львівській філармонії. У межах програми поряд із джазовою музикою прозвучать класика і популярна музика в сучасних і незвичних трактуваннях, пише zaxid.net.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.3469 / 4.08MB / SQL:{query_count}