Львів очима дітей

Незабаром вулиці міста Лева прикрашатимуть білборди та ситі-лайти з малюнками переможців конкурсу 

Незабаром вулиці міста Лева прикрашатимуть білборди та ситі-лайти з малюнками переможців конкурсу 

Цього тижня нагородили переможців конкурсу “Львів очима дітей”, у якому учні 5 – 11 класів могли через малюнок показати своє бачення рідного міста. Переможці у чотирьох номінаціях отримали цінні подарунки. 
Так, у номінації “Львів – місто родинного затишку” перемогла 15-річна Андріана-Марія Доробаник, у номінації “Улюблене місце у Львові” – 12-річний Юрій Манишин. Найкращий малюнок на тему “Львів – ІТ-центр” надіслала 12-річна Олена Вол. 13-річна Катерина Пужак стала переможницею у номінації “Львів – місто…” з малюнком “Королівське місто України”. 
Усі учасники красиво та креативно олівцями чи пензлем показали своє бачення рідного міста через малюнок. “Діти виражали свої емоції та переживання через малюнки. Вибирати було дуже важко, бо кожен старався. Хтось більш майстерно підійшов до справи, а в когось у малюнок вкладено душу”, – каже директор департаменту “Адміністрація міського голови” міськради Олег Березюк. 
Конкурс тривав упродовж місяця – до ратуші надійшло понад 300 робіт. Усі роботи розмістять у приміщенні міськради, а найкращі прикрашатимуть вулиці Львова.  
“Хоч учасниками конкурсу могли бути лише діти 5 – 11 класів, роботи надсилали й молодші учасники. Одну з таких робіт ми виділили як найкращу. Найбільш активними були діти віком 
11-12 років”, – додає координатор конкурсу, завідувач сектору внутрішньої промоції міста Леся Гудима-Місеюк.
Окрім чотирьох переможців, заохочувальними призами відзначили авторів ще семи малюнків. Їхні роботи також розмістять на білбордах та ситі-лайтах у місті. Це, зокрема, малюнки Аліни Сімашко “Крізь час до Євро-2012”, Вікторії Ничай “Львів – місто Лева”. Роботи Уляни Колодій, Анастасії Коломієць, Ольги Онисько та Софії Коломоєць відібрали як найкращі на тему “Місто родинного затишку”. Також приз дістався й наймолодшій учасниці – семирічній Анастасії Фадєєвій за малюнок “Планета Львів”. 

 

Андріана-Марія Доробаник, переможниця в номінації "Львів - місто родинного затишку":

Катерина Пужак, переможниця у номінації "Львів - місто...":

- Малюнок, який я намалювала, для мене має велике значення. Тут зображено церкву Св. Андрія, який є моїм покровителем. По боках зображено хлопця й дівчину, які для мене асоціюються з батьками. Я дуже багато вчилася, щоб відпрацювати техніку малювання людини.

- Я дуже хотіла намалювати креативний малюнок. Спочатку була думка зобразити руку з перлиною, у якій би відображався Львів. Згодом передумала й намалювала королівське місто. У короні зобразила будівлі міста, а також львівську родину. Тато грає на гітарі, що символізує музику нашого міста, мама несе львівську каву. Хлопчик грає у м'яча, що показує спортивне місто й те, що невдовзі відбудеться Євро-2012. Ще намальована дівчинка із замурзаним від шоколаду личком. Вона символізує те, що у нас найсмачніший шоколад!

 

Оленка Вол, переможниця у номінації "Львів - ІТ-центр":

Юрко Манишин, переможець у номінації "Улюблене місце у Львові":

- Я завше намагаюся йти в ногу із часом. А оскільки ІТ-технології є нашим майбутнім, тому й вирішила намалювати малюнок на цю тематику. Тут зображено дівчинку, яка через комп'ютер у Львові може пізнати цілий світ та мандрувати ним. 

- На малюнку хотів зобразити старовинну частину міста. Кожних вихідних разом із батьками гуляю площею Ринок. Це моє улюблене місце відпочинку! Мені дуже подобаються кольорові будинки, які оточують ратушу з усіх боків.


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.7999 / 4.12MB / SQL:{query_count}