Львівщина чекає на туристів

Потенційних туристів зацікавлюють промопродукцією про туристичний та курортний потенціал краю 

Потенційних туристів зацікавлюють промопродукцією про туристичний та курортний потенціал краю 

Львівщина стала активним учасником 18 Міжнародної туристичної виставки UITT “Україна – подорожі та туризм” – однієї з найбільших та найяскравіших подій туристичної індустрії України. Гаслом цьогорічної виставки обрано вислів “Весь світ – одна виставка”. UITT – це традиційне щорічне місце зустрічі учасників туристичної індустрії. Про це інформує прес-служба Львівської ОДА.
Цього року виставка об’єднала понад 700 компаній-учасників, які презентують туристично-рекреаційний потенціал 60 країн світу. Виставка розкриває весь спектр туристичних послуг, починаючи з організації туристичних подорожей різними країнами світу, лікування, оздоровлення та відпочинку на курортах, і закінчуючи послугами з авіаперевезень, продажем залізничних квитків, розміщенням та бронюванням готелів, організацією конференцій, семінарів, інсентив-турів (заохочувальний туризм), наданням страхових послуг тощо. 
Як повідомила заступник начальника управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій Львівської ОДА Наталія Гамкало, для Львівщини UITT 2012 – це можливість донести до потенційного туриста інформацію про туристичні, культурні, рекреаційні, ділові можливості регіону, особливо, напередодні проведення Євро-2012. 
На виставці представлені промоційні матеріали для вітчизняних та іноземних туристів, туристичних компаній, новими напрямками, які презентувала область, стали  медичний туризм, туризм для людей з особливими потребами, тематичний туризм.
Делегація Львівщини розповсюдила понад 5000 тис. екземплярів промопродукції про туристичний та курортний потенціал області. Перед початком літнього туристичного сезону 2012-го найбільшою популярністю користуються промоматеріали  про можливості оздоровлення та відпочинку на курортах Львівщини, можливості відпочинку у приватних садибах екологічно чистих територій регіону, можливості літнього відпочинку для дітей та підлітків, поїздки в етнотури, варіанти розміщення на території регіону у період проведення Євро-2012. 
Делегація Львівщини повернулася додому з новими контактами, пропозиціями, діловими домовленостями, яскравими враженнями та Дипломом за активну участь у 18 Міжнародній туристичній виставці UITT “Україна – подорожі та туризм”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.4838 / 4.07MB / SQL:{query_count}