Година без світла

Сьогодні ввечері у Львові на всіх об’єктах ЮНЕСКО вимкнуть світло

Сьогодні ввечері у Львові на всіх об’єктах ЮНЕСКО вимкнуть світло

Львів учергове приєднається до акції “Година Землі 2012”. Як поінформували в управлінні охорони історичного середовища Львівської міськради, сьогодні, з 20.30 до 21.30, буде вимкнене освітлення на об’єктах, які входять до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Година Землі – це щорічна міжнародна акція, яка проводиться останньої суботи березня з метою звернути увагу людей до потреби протидіяти зміні клімату. 

“На годину буде вимкнено підсвічення ратуші, церкви Св. Михайла, вежі Корнякта, соборів Св. Юра, Бернардинського та Домініканського, а також кам’яниці Шольц-Вольфовичів, що на пл. Ринок, 23”, –  розповіла Лілія Онищенко, начальник міського управління охорони історичного середовища. Таким чином Львів приєднається до акції ЮНЕСКО, яка закликає вимкнути освітлення на об’єктах, що входять до всесвітньої спадщини. 

До цієї акції долучаються й інші міста України, про це повідомляє сайт Світового фонду охорони дикої природи. Так, сьогодні на годину без підсвітки залишаться Києво-Печерська лавра, Хрещатик, Софія Київська, арка Дружби народів, Михайлівська церква у Києві. Також годину не підсвічуватимуть головні об’єкти Рівного, Дніпродзержинська, Полтави, Хмельницького, Житомира та ін. У багатьох містах України ввечері відбудуться атракції при свічках та велосипедні пробіги.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.3217 / 4.06MB / SQL:{query_count}