Допомогти може кожен!

Користувачі інтернету збирають гроші на порятунок Свірзького замку 

Користувачі інтернету збирають гроші на порятунок Свірзького замку 

Вестибюль Свірзького замку, що в Перемишлянському районі, заливає вода й нищить пам’ятку архітектури. Для його ремонту треба небагато – п’ять тисяч гривень. Зібрати ці гроші і врятувати замок вирішили небайдужі, які у соціальній мережі “Facebook” організували акцію-толоку “Допоможемо Свірзькому замку!”. Організатори акції зазначають, що українці мають прекрасну нагоду своїми руками і грішми допомогти одному з найкрасивіших замків України. 

“Всеукраїнська спілка архітекторів, якій належить цей замок, нічого не робить, аби запобігти його руйнуванню. Тож ми закликаємо власними зусиллями зібрати гроші на порятунок вестибюлю верхнього двору, який заливає вода. За словами директора Свірзького замку Володимира Мандзяка, на такий ремонт потрібно близько п’яти тисяч гривень”, – розповів “Пошті” Дмитро Антонюк, організатор акції “Допоможемо Свірзькому замку!”. 

Організатори пропонують усім охочим приїхати у Свірзький замок на травневі свята та разом із директором замку закупити необхідні будівельні матеріали. Також добровольці планують навколо замку провести толоку, очистити замок від кущів та сміття. Усі, хто долучиться до акції-толоки, матимуть можливість взамін заночувати у самому замку, де, за легендою, мешкає Біла Пані.

Детальнішу інформацію можна знайти на сторінці Дмитра Антонюка у “Facebook 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.3615 / 4.06MB / SQL:{query_count}