До Євро-2012 залишилось 69 днів

Єдина офіційна фан-зона працюватиме на просп. Свободи, а ресторани під час чемпіонату повинні мати послугу “візьми їжу зі собою”

Єдина офіційна фан-зона працюватиме на просп. Свободи, а ресторани під час чемпіонату повинні мати послугу “візьми їжу зі собою”

Безпека чемпіонату. Стадіон “Арена Львів” побудований за найвищими стандартами безпеки. Про це повідомив речник Львівського університету безпеки життєдіяльності при МНС України Антон Крук. Він наголосив, що у випадку надзвичайної ситуації люди зможуть залишити арену за менше ніж 8 хв. До слова, 18 правоохоронців із Німеччини допомагатимуть українським колегам під час проведення чемпіонату, а спокій повітряного простору України забезпечуватимуть 28 літаків, 16 гелікоптерів та 10 зенітно-ракетних комплексів Міністерства оборони України. 

 

Фан-зона. У Львові буде лише одна офіційна фан-зона – на просп. Свободи, яка працюватиме усі 25 днів. Офіційне відкриття фан-зони заплановане на 7 червня. Діятиме вона до 1 липня. Львівська фан-зона вміщатиме понад 25 тис. людей. За словами директора департаменту “Євро-2012” Львівської міськради Олега Засадного, відвідуваність фан-зони за один день сягатиме близько 30-40 тис.  Інформація про правила поведінки у фан-зоні розмістять на входах до фан-зони у вигляді піктограм, а також у друкованих путівниках для відвідувачів. 

 

Ресторани. Міська влада визначила вимоги до ресторанів під час Євро-2012. Зокрема, серед базових вимог та рекомендацій для ресторанів визначено, що у кожному закладі повинна бути можливість розрахунку банківськими картками (еквайринг), меню у закладах громадського харчування має бути надрукова трьома мовами – українською, німецькою, англійською, у закладах харчування повинно бути фан-меню для вболівальників, що включатиме 5-10 позицій зі стравами, приготованими за спрощеним технологічним процесом, ресторани повинні мати також послугу “візьми їжу зі собою”. Також  відвідувачі ресторану повинні мати можливість отримати карту міста та доступ до інтернету за допомогою wi-fi. 

 

Медики і мова. Долати мовний бар’єр лікарям допомагатимуть студенти старших курсів медичних закладів України, які володіють трьома-чотирма іноземними мовами. “У нас достатньо медиків, які знають англійську. Сьогодні у наших лікарнях працює багато лікарів і медсестер, які володіють англійською, німецькою та польською мовами. Але будемо залучати також волонтерів зі знанням мов, які підстраховуватимуть лікарів, а також до роботи на станції швидкої допомоги”, – розповів керівник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб. За словами першого заступника міністра охорони здоров’я України Раїси Моїсеєнко, волонтерів-медиків вже набрали і розподілили між 20 медичними закладами, які готуються прийняти Євро-2012. 

 

Волонтери. 940 волонтерів допомагатимуть Львову на Євро-2012. Як подяку львівські волонтери отримають сертифікат та форму (футболка, вітрівка, сумка, кепка та шорти) та безкоштовний проїзд в електротранспорті. Нагадуємо, що добровольці працюватимуть у фан-зонах, на авіа-, авто- та залізничних вокзалах. Окрім цього, вони прикрашатимуть місто, забезпечуватимуть інформаційну підтримку фанів, здійснюватимуть мовну підтримку служб безпеки тощо.

 

Інфо-служба. У Львові під час Євро-2012 працюватиме спеціальна інформаційна служба, яка матиме окремий номер. “За номером інформаційної лінії, можна буде отримати всю необхідну інформацію про життя міста під час Євро-2012: щодо транспорту, медичного забезпечення, питання культурних масових подій тощо”, – повідомила начальник адміністративно-господарського управління міськради Валентина Бартошик.

 

Кубок УЄФА. Кубок Анрі Делоне перебуватиме у Львові з 23-го до 25 травня. Загалом тур “Зустрічай кубок УЄФА Євро-2012!” з 20 квітня до 26 травня відвідає 14 міст, зокрема, вісім міст-господарів турніру, а також Лодзь, Краків та Катовіце серед польських міст та Івано-Франківськ, Дніпропетровськ та Одесу серед українських.

За матеріалами інформаційного центру “Україна-2012 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.9523 / 4.1MB / SQL:{query_count}