Анархія на колесах

Перевізник самовільно вирішив не випускати автобуси на 19-й маршрут

Перевізник самовільно вирішив не випускати автобуси на 19-й маршрут

Учора після обіду львів’яни, які чекали на автобус №19, були змушені додому йти пішки: перевізник АТП-14630 без жодних попереджень перестав обслуговувати цей маршрут.

 “Зранку кілька машин виїхало на маршрут. Однак зараз на ньому насправді не працює жодна машина. Це самовільний саботаж перевізника, хамське ставлення до львів’ян. Ми зобов’язали АТП-14630 відновити роботу на маршруті протягом найближчого часу, – зазначили прес-службі міськради в управлінні транспорту та зв’язку. – Як пояснює перевізник АТП-14630, забезпечити маршрут фірма не може, керуючись актом ДАІ про незадовільний стан дорожнього полотна на вул. Тракт Глинянський”. 

ДОВІДКА

У Львові їздить усе більше нових великих автобусів, і їхня кількість невпинно зростає. Так, учора на міських маршрутах курсували 103 низькопідлогові автобуси. З них 66 їздить на радіальних маршрутах, решта на хордових №№ 7, 16, 18, 23, 27, 42, 46. Загалом сьогодні на міських маршрутах курсує 591 автобус. 

Однак, як з’ясувала “Пошта”, справа не у стані дороги, а, схоже, в конфлікті між членом спостережної ради АТП Миколою Шкурганом та міським депутатом Юрієм Кужелюком. 

За затвердженою схемою, 19-й маршрут повинен їхати з вулиці Миколайчука на Сихів через вулиці Богданівську і Тракт Глинянський. Оскільки вулицю Богданівську ремонтують, ці автобуси мали тимчасово курсувати через Кривчиці. Однак на початку березня перевізник вирішив, що їхні автобуси їздитимуть не через Кривчиці, а через центр – по вулиці Підвальній. Юрій Кужелюк звернувся зі скаргою у прокуратуру. Таким чином загострився конфлікт, останньою краплею якого стали вчорашні події. 

Член спостережної ради АТП Микола Шкурган пояснює, що через Кривчиці їздити небезпечно, бо там поганий стан дороги, є звуження, і завантажені автобуси змушені виїжджати на тротуар. Перевізник нарікає, зокрема, на аварійність вулиці Колумба. 

ДО ТЕМИ

Усіх перевізників Львова до 10 квітня зобов’яжуть запровадити на підприємстві форму одягу для водіїв маршруток. Усі вони до Великодня мають бути вдягнені в однотонну сорочку синього кольору або його відтінків та однотонну краватку чорного кольору. 

“Міське управління транспорту не погодило схему об’їзду, і ми не знаємо, як тепер вийти з цієї ситуації. Дайте нам схему об’їзду, і ми будемо їздити. Депутат Кужелюк так захотів і все, а в результаті страждають люди. Він понаписував звернення у прокуратуру, в ДАІ і всі можливі інстанції, але він не з’ясував, чому так є, – пояснює Микола Шкурган. – У нас всі машини стоять у парку, автобуси справні, але нам не дають працювати”.

Іншої думки депутат Юрій Кужелюк: “Пан Шкурган, коли брав участь у тендері, прекрасно знав усі маршрути і з ними погодився. Зараз ремонтують вулицю Богданівську. Поки вона не відремонтована, відбувається об’їзд  Дорогою Кривчицькою. По ній їде 18-й маршрут, який не має жодних претензій до дороги. Тільки перевізнику туди не хочеться їздити. 19-й маршрут повинен їздити там, – наголошує депутат. – Маршрути мають бути соціальними, а не тільки вигідними. Один маршрут вигідніший, а інший – соціальний. Не може кожен перевізник нахабно міняти маршрути. Мене не цікавить, що вони кажуть, вони мають їздити. І я їх буду пресувати, поки не заставлю, щоб їздили там, де треба людям, а не де вони хочуть гроші збирати”.

Отже, через непорозуміння страждають пересічні жителі міста, яких позбавили можливості добиратися на роботу і додому. Коли вирішиться ця проблема – невідомо, як і невідомо, чи курсуватиме маршрутка №19 у найближчі дні. 

  


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6308 / 4.1MB / SQL:{query_count}