Таксі дефілюють

У місті Лева до Євро-2012 оберуть “Привітне таксі” 

У місті Лева до Євро-2012 оберуть “Привітне таксі” 

У травні відбудеться конкурс до Євро-2012 серед львівських таксі, переможцям якого буде присвоєне звання “Привітне таксі”. Для покращення обслуговування львівська міська влада поставила перед таксистами ряд вимог щодо зовнішнього вигляду водіїв та облаштування машин. 

ДО ТЕМИ

У міській раді таксистів безкош­товно навчають основ англійської мови. Заняття відвідують 30-40 осіб, серед яких водії таксі та диспетчери. 

Наприклад, таксисти повинні бути одягнені у однотонні сорочки темного кольору та темні краватки. Усі машини мають бути “забрендовані” – зараз розробляється єдиний стандарт дверної наклейки. Наявність таксометра – обов’язкова, а куріння у салоні є неприпустимим. 

Також в усіх автівках таксі мають бути безкоштовні карти для туристів англійською та українською мовами та обов’язкова інформаційна картка для пасажира, де буде зазначена інформація про водія, тарифи на перевезення, телефон міського call-центру та інші корисні контакти. 

“Я закликаю усіх таксопервізників – партнерів міста, виконати усі поставлені зав­дання. Серед таксистів, які належать до асоціації, відповідна робота уже ведеться”, – зазначив Леонід Бойко, голова громадської організації “Асоціація “Львівське таксі” 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6928 / 4.07MB / SQL:{query_count}