Львівські новини: телеграф

“Гарячі лінії” проти лікарів-хабарників

Тепер у міських лікарнях будуть номери, за якими можна буде телефонувати і скаржитися на лікарів-хабарників, пише zaxid.net. Чиновники обіцяють реагувати на зауваження миттєво. Шукати “гарячі” номери треба буде біля реєстратур.

Незрозумілі ремонти 

Незаконні ремонтні роботи у Львові в пам’ятці  архітектури на пл. Ринок, 15 вивчає міліція, пише zaxid.net. “Роботи ведуться, і від них усі відхрещуються. Конкретно визначити і знайти власника приміщення ми поки що не можемо, і тому подали в міліцію. Ті люди, які ведуть там роботи, сказали нам, що не будуть їх продовжувати, але коли ми прийшли наступного дня – роботи тривали. Тому ми викликали наряд міліції, склали протокол, і тепер міліція має знайти того, хто веде ці роботи. Головного прораба вони забрали на постерунок і взяли в нього покази”, – повідомила аґентству Лілія Онищенко, начальник управління охорони історичного середовища ЛМР.

Виставка електрики 

Учора у виставковому центрі “Шувар –Експо” (вул. Хуторівка, 4-б) відкрилася виставка “Електрика 2012”, що триватиме до 16 березня. В експозиції виставки: виробництво, передача та розподіл електроенергії, комутаційні апарати, кабелі та проводи, силова електроніка, контрольно-вимірювальна техніка, пристрої захисту та автоматики, освітлення, електроінсталяція. Усе можна придбати зі знижками і за цінами виробника.

У Львові зріжуть майже тисячу дерев

Під пилу підуть ті зелені насадження, які ростуть під лініями електропередач. Зрізати дерева планують впродовж найближчих двох тижнів, інформує прес-служба Львівської міської ради.  “Дерева зрізають працівники “Львівобленерго”. Усі дозволи у них”, – запевнив головний спеціаліст управління екології та благоустрою ЛМР Володимир Чишинський.

Позику Світовому банку розтермінують?

Львів спробує розтермінувати виплату боргів “Львівводоканалу” Світовому банку. Про це zaxid.net розповів міський голова Львова Андрій Садовий. “У 2003-2004 роках місто уклало угоду зі Світовим банком, і була отримана позика на 23,6 млн дол. Невелику частину цієї позики ми віддали – трохи менше трьох млн дол. Сьогодні пробуємо домовитись про розтермінування платежу, бо в останні роки не було можливості повертати гроші. Адже ми інвестували у підприємство, у покращення водопостачання. Уряд має нас зрозуміти”, – зазначив Андрій Садовий.

У Львові запрацює Музей шоколаду 

Наступного тижня у нашому місті відкриється перший в Україні стаціонарний музей шоколаду. З вів­торка скуштувати і подивитися на шоколадні витвори можна буде у Львівському історичному музеї  на пл. Ринок, 6. Відвідувачі зможуть ознайомитися з історією шоколаду, дізнатися про сучасну технологію виробництва цього продукту і побачити виставку мініютюрних шоколадних фігур, а саме: Колізей, англійський парламент в Лондоні, Пізанську вежу, Ейфелеву вежу, Херсонес, Андріївську церкву та інші в масштабі 1:166. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4160 / 3.98MB / SQL:{query_count}