Репетиція ЗНО-2012

У Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти для участі у ЗНО-2012 зареєструвалися 38 158 осіб.

У Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти для участі у ЗНО-2012 зареєструвалися 38 158 осіб.

Як повідомляється на сайті ЛРЦОЯО, найбільше охочих зголосилося здавати українську мову, історію України, математику, біологію та географію. 
Нагадаємо, що уже наступного тижня, 24 та 31 березня, буде проведене пробне зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень, що є добровільним тестуванням осіб, які мають намір вступати до вищих навчальних закладів і виявили бажання ознайомитися із процедурами проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Воно є платним і обійдеться у 84 гривні. Отже, першого дня абітурієнти матимуть можливість спробувати свої сили з української мови і літератури, біології, фізики, іноземної мови (англійська, німецька, французька або іспанська), всесвітньої історії. Інший день буде присвячений історії України, математиці, хімії, географії, російській мові.
День, час та місце проведення тестування зазначені на запрошенні-перепустці, яку повинен отримати кожен, хто зареєструвався на пробне ЗНО-2012. Із собою потрібно мати запрошення-перепустку, квитанцію про сплату вартості послуг на проведення пробного тестування і паспорт чи свідоцтво про народження. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.8049 / 4.06MB / SQL:{query_count}