Львів – серед найкращих

Наше місто привезло із Канн три нагороди за інвестиційні стратегії

Наше місто привезло із Канн три нагороди за інвестиційні стратегії

Британський часопис “The Financial Times” назвав Львів одним з найкращих європейських міст майбутнього та вручив сертифікати, які засвідчують цей високий статус. Церемонія нагородження відбулася у Каннах (Франція) у рамках Міжнародної виставки нерухомості (MIPIM). 

Як повідомив прес-службі Львівської міської ради Сергій Кіраль, начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій ЛМР, Львів нагороджений сертифікатами “fDi Intelligence” (структура “The Financial Times”) як місто, що увійшло до десятки найкращих європейських міст майбутнього в категорії “Найкраща стратегія залучення прямих іноземних інвестицій” (дві нагороди – в підкатегоріях “серед великих міст” та “серед східноєвропейських міст”). Крім того, Львів увійшов до десятки східноєвропейських міст майбутнього за категорією “Найбільша економічна ефективність ведення бізнесу серед великих міст”. 

На церемонії нагородження, було представлено кілька сотень міст, також її відвідали десятки тисяч представників бізнесу та влади з усього світу. 

“Участь у цій виставці дає нам змогу зрозуміти, куди рухається світ і ми разом з ним. На щастя, місто Лева прямує у правильному напрямку, намагається іти в ногу зі світом. У нас була домовленість про представлення одного проекту, який, на мою думку, є пріорітетним для Львова – розвиток промислового парку в Рясне-2. Саме такаю була тема стенду “Розбудова в Україні промислових парків”, – сказав “Пошті” Сергій Кіраль. 

Нагадаємо, що Львів, починаючи з 2008 року, щорічно бере участь у міжнародних заходах у сфері інвестицій та нерухомості в Каннах, Лондоні, Відні та інших містах за кордоном. Зокрема, торік Львів був єдиним українським містом, яке взяло участь у дискусійній панелі щодо залучення інвестицій у Східну Європу.   

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.1190 / 4.07MB / SQL:{query_count}