У львівській фан-зоні проведуть дні країн Євро

Під час Євро-2012 у фан-зоні Львова будуть організовані дні культури країн, чиї збірні гратимуть у групі В, половина матчів якої відбудеться на “Арені Львів”.

Під час Євро-2012 у фан-зоні Львова будуть організовані дні культури країн, чиї збірні гратимуть у групі В, половина матчів якої відбудеться на “Арені Львів”.

Про це в ексклюзивному інтерв’ю інформаційному центру “Україна-2012” розповів директор департаменту з підготовки до чемпіонату Львівської міської ради Олег Засадний. За його словами, Львів перебуває у постійному контакті з представникам збірних-учасниць турніру. “Нещодавно були представники данської федерації футболу, приїжджали вболівальники данських і німецьких фан-середовищ. З одного боку, ми намагаємось показати їм місто, можливості  для розміщення, організації фан-кемпінгів, розповісти про культурну програму. З іншого боку, хочемо вияснити  додаткові потреби фанів. Ми хочемо, щоб до Львова приїхало якомога більше фанів”, – зазначив керівник департаменту. 
Він додав, що під час турніру в зоні вболівальників буде організована велика шоу-програма, зокрема й за участі іноземних виконавців. “Ми запропонували Данії і Німеччині організувати дні культури безпосередньо у фан-зоні. Федерація футболу Данії вже відгукнулась – вона планує привезти напередодні матчу відомий данський колектив. Щоб і львів’янам показати данську культуру, а заодно підняти дух своїх вболівальників, налаштувати їх на підтримку національної збірної”, – повідомив Олег Засадний.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.5344 / 4.07MB / SQL:{query_count}