Ніхто нікуди не поїхав

В електричці Львів - Мостиська 24 вересня стався прикрий інцидент, який спричинив не лише проблеми для тих, хто їхав нею, але й пасажирам, що діставалися до Львова чи Мостиськ іншими потягами.

В електричці Львів - Мостиська 24 вересня стався прикрий інцидент, який спричинив не лише проблеми для тих, хто їхав нею, але й пасажирам, що діставалися до Львова чи Мостиськ іншими потягами. Як повідомили "Пошту" у прес-центрі Львівської залізниці, відмовившись пересісти у справну електричку та насамперед категорично протестуючи проти оплати проїзду, пасажири перекрили колію та заблокували рух потягів на 4, 5 год. Відновити рух залізничникам вдалося лише о 23.42 год.

З технічних причин (щоправда, невідомо яких) електричку замінили. Пасажирам на станції Мшана запропонували пересісти в іншу та продовжити поїздку до Мостиськ. Залізничники повідомили пасажирам, що за кілька хвилин на ст. Мшана прибуде інший електропоїзд, який повезе їх до Мостиськ ІІ. На додатковий потяг можна було пересісти, скориставшись квитком, придбаним на поїзд № 6117. Квитки ж мали далеко не всі пасажири. Власне ті, хто їх не мав, а також кілька нетверезих, почали бити вікна у потязі, кидати камінням у залізничників та правоохоронців. Далі було ще гарячіше... "Люди почали нападати на працівників залізниці, які вже не могли довести розбурханому натовпові, що нова електричка без додаткової оплати чи без затрат зайвого часу довезе кожного до потрібної зупинки. Підбурювали всіх насамперед пасажири-зайці, які зрозуміли, що тепер точно без квитка ніхто не поїде далі", - поінформували у прес-службі. Через блокування колії поїхати не змогли навіть ті, хто чемно пересів у справну електричку.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.3759 / 4.06MB / SQL:{query_count}