Євро буде

УЄФА підтвердила проведення Євро-2012 в Україні та Польщі

УЄФА підтвердила проведення Євро-2012 в Україні та Польщі

president.jpgУчора виконком УЄФА на засіданні у французькому Бордо залишив за Україною та Польщею право проведення Євро-2012. Інтереси України на засіданні представляв президент ФФУ Григорій Суркіс, Польщі - президент ФФ Польщі Міхал Лісткевіч. Це рішення є остаточним, тож тепер обидві країни можуть не перейматися тим, що у них заберуть право проведення чемпіонату і передадуть іншій країні. Нагадаємо, раніше говорили, що УЄФА може передати Єв­ро-2012 Німеччині чи Італії.

Однак інспектори УЄФА доволі критично висловилися щодо темпів підготовки обох країн. Окрім цього, як повідомив після засідання виконкому екс-футболіст Франц Беккенбауер, УЄФА залишила за собою право скоротити кількість стадіонів, які приймуть змагання,  з восьми до шести. За бортом можуть залишитися міста, які не встигнуть побудувати стадіони чи інфраструктуру. Поки що головними містами для проведення чемпіонату є Київ (закриття чемпіонату), Львів, Донецьк, Дніпропетровськ, Варшава (відкриття чемпіонату), Вроцлав, Познань, Гданськ. Серед запасних  - Харків, Одеса, Хожув і Краків. 

З 18 до 22 серпня в Україні працювала група експертів УЄФА, яка добре оці­нила підготовку країни до чемпіонату, що стало вагомим важелем в ухваленні вчорашнього рішення в Бордо.

"Це результат роботи, яку провели останнім часом: створення планових документів і генплану. Тепер головне - реалізація обіцянок, які ми, на жаль, далі даємо УЄФА.  Якщо уряд не почне фінансування в повному обсязі та не буде реалізовано інвестиційних проектів, ми можемо втратити все.  Зараз увагу треба звернути на систему управління Євро. Вона має бути чіт­кішою. Це треба перетворити на реальний бізнес-проект з реальним органом управління", - сказав у коментарі "Пошті" Євген Вілінсь­кий, заступник голови Нацагентства з питань підготовки і проведення Євро-2012.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.4642 / 4.07MB / SQL:{query_count}