Львівські новини: телеграф

Львів шукає головного освітянина 

У Львівській міській раді шукають нову кандидатуру на посаду начальника управління освіти. Про це інформує прес-служба міськради. Зараз виконувачем обов’язків начальника управління освіти міста є Катерина Гороховська, яка влітку замінила Володимира Огуру після скандалу з фальшивим дипломом останнього.  
“Існує проблема з кадрами. Пані Катерина Гороховська дуже старається, хоча їй складно виконувати одночасно роботу заступника і керівника. Я з нею раджуся щодо кандидатури на посаду начальника управління освіти. Надіємось, найближчим часом це питання буде вирішено”, – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Маршруток побільшає

Перевізники докуповують необхідну кількість автобусів, щоб забезпечити чіткі графіки руху автобусів на маршрутах. “Так, 6 лютого на маршрути вийшло на 32 автобуси менше, ніж за нормою. Перевізники не врахували питання погодних умов і відповідного стану технічних засобів. Тому сьогодні усі перевізники докуповують необхідну кількість техніки, щоб можна було працювати відповідно до графіків. Маємо гарантію, що до середини лютого ситуація покращиться, автобуси будуть працювати відповідно до чітких графіків”, – заявив міський голова Андрій Садовий.

Дороги відчистили? 

Дорожні служби Львівщини почали краще працювати. Про це заявив голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк. Як повідомляє прес-служба ОДА, керівник області  вихідними проїхав автомобільними шляхами  області й перевірив стан дорожнього покриття. “Дорожні служби та МНС працюють краще, однак у таких умовах потрібно активізувати роботу служб екології та лісового господарства районів”, – переконаний Костюк.

Кара за рекламу

Минулого року чиновники міської ради на ринку зовнішньої реклами Львова виявили понад  три тисячі порушень. Більшість порушень стосувалися самовільного встановлення рекламних конструкцій та вивісок. Вже з розглянутих подань, в мерії  оштрафували 338 порушників на загальну суму 351 850 грн, повідомляє прес-служба ЛМР.

Обережно, лавини!

У найближчі дні в Україні очікується ослаблення морозів, у результаті чого в горах можливе сходження снігових лавин. Про це повідомляють у прес-службі МНС. У горах Закарпатської та Львівської областi оголошується небезпека сходу снігових лавин. Відтак, рятувальники просять людей бути обачними. 

У ратушу за теплом

За тиждень у ратушу прийшло грітися майже 60 осіб. У кабінеті 116 діє інформаційний центр, куди можна зайти зігрітися, а також отримати огляд медика та інформацію щодо можливості влаштуватися на нічліг. Сюди приходять особи, які не мають де жити чи змерзли: їм дають гарячий чай, а також обід з продуктів швидкого приготування.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
15.0226 / 4.08MB / SQL:{query_count}