Шлагбаум проти транспорту

На Чернечій горі найближчим часом облаштують перешкоду для водіїв

На Чернечій горі найближчим часом облаштують перешкоду для водіїв

Шлагбаум встановлять на алеї, яка веде від Шевченківського гаю до парку  “Знесіння”. А все тому, що цією вулицею, яка пролягає через “Знесіння”, регулярно їздять машини. Кілька тижнів тому обурені мешканці довколишніх будинків навіть перекрили дорогу стовбурами дерев та гілляками. 

ДО ТЕМИ

Минулого місяця шлагбаум поставили ще в одному парку. Перешкоду обладнали на в’їзді у парк ім. Богдана Хмельницького з боку вул. Болгарської. За задумом міських чиновників, в’їзд у парк дозволений тільки для автомобілів, які проводять санітарну очистку парку та завозять продукти в кафе “Романтик”. Встановили шлагбаум на прохання мешканців, які скаржилися на заїзд автомобілів на територію парку. 

“У нас були переговори з представниками бази “Динамо”, яка поряд, і домовилися, що до кінця січня мав бути встановлений шлагбаум, але наразі через такі морози ні технологічно, ні фізично їх поставити неможливо. Всі необхідні комплектувальні, згідно з розробленим проектом, для цього вже є, треба почекати, поки трошки потепліє, і ми все поставимо”, – розповів Тарас Галич, інспектор парку “Знесіння”.

“Парк “Знесіння” – це об’єкт природно-заповідного фонду, який у роботі керується законодавством, де сказано, що заїзди автотранспорту узгоджуюся з керівництвом парку “Знесіння”. Тому всі заїзди, які відбуваються зараз, є несанкціоновані. Туди в основному заїжджають батьки дітей, які займаються на “Динамо”, – каже Тарас Галич.

Ключі від шлагбауму матимуть працівники спортивної бази “Динамо”. А якщо в когось виникне потреба заїхати у зелену зону, то для цього треба буде просити дозвіл у керівництва парку.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7006 / 4.07MB / SQL:{query_count}