Паркування поза законом

Площа Ринок тепер офіційно є пішохідною зоною і паркуватися тут заборонено!

Площа Ринок тепер офіційно є пішохідною зоною і паркуватися тут заборонено!

Напередодні вихідних виконавчий комітет Львівської міської ради вніс зміни до порядку в’їзду транспортних засобів жителів міста в пішохідну зону центральної частини Львова. Згідно із нововведенням, відтепер паркуватися на тротуарах в центрі Львова категорично заборонено. Однак це стосується лише тих вулиць, які входять до пішохідної зони, а це площа Ринок та більшість прилеглих до неї вулиць, які є в межі уваги ЮНЕСКО. 

“У нас були зустрічі з керівниками Галицької районної адмініст­рації та начальником Державтоінспекції, і ми дійшли спільного вис­новку, щоб більш інтен­сивно відпрацювати правила дотримання дорожнього руху в центральній частині міста”, – пояснив прес-службі міськради заступник міського голови Львова Олег Синютка.

“Нові зміни будуть найбільше стосуватися мешканців, які живуть у районі площі Ринок. Власникам авто, які мають перепустки, можна заїжджати у пішохідну зону, але, згідно із нововведенням, їм тепер не можна там паркуватися. На практиці це має виглядати так: якщо люди купили продукти, то вони можуть під’їхати, вивантажити їх, але зупинятися машині на довше тепер заборонено”, – розповіла “Пошті” голова Галицького району Львова Ірина Маруняк. 

 

ДО ТЕМИ

У грудні минулого року міська рада ухвалила рішення про те, що паркінгу на вул. С.Крушельницької не буде. На цій вулиці відвели окрему смугу для руху громадського транспорту, де раніше звикли ставити свої машини водії. Тепер цією смугою мають їздити автобуси та тролейбуси, а іншою курсуватиме  приватний транспорт. Однак на нове правило не зважають ні водії, ні інспектори ДАІ, які мають стежити за правилами руху. 

Працівники Галицької районної адміністрації до вчорашнього дня проводили зустрічі із мешканцями будинків на пл. Ринок, щоб пояснити суть нових правил заїзду в зону ЮНЕСКО. Однак, за словами чиновників, з’ясувалося, що найчастіше на пішохідні вулиці заїжджають люди, які там не живуть.  

ДО ТЕМИ

Львів’ян просять не залишати автомобілі на узбіччях, аби не заважати снігоприбиральній техніці.  “За вихідні у Львові випала третина місячної норми снігу. Сьогодні місто прибирають 66 машин. Єдина проблема  – це самі мешканці, які залишають машини обабіч доріг і створюють великі проблеми з прибиранням вулиць. Велике прохання до власників машин –  залишати автомобілі на стоянках”, – звернувся міський голова Львова Андрій Садовий до жителів міста. 

“Як не дивно, виявилося, що паркуються на площі Ринок, як правило, не мешканці цих будинків, а люди, що працюють навколо, і їм просто зручно на пл. Ринок залишати свої автомобілі. Ми домовилися, що з мешканцями проводитимуть зустрічі і на під’їздах до площі Ринок будуть встановлені додаткові знаки з інформацією про те, що стоянка транспорту заборонена”, – пообіцяв перший заступник міського голови Олег Синютка.

Більше того, якщо на площу Ринок раніше заїжджали в основному машини “мажорів”, то тепер на тротуарах нахабно паркуються навіть автомобілі радянського автопрому. Таке свавілля відбувається при інспекторах ДАІ, які байдуже за цим спостерігають.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.4907 / 4.09MB / SQL:{query_count}