Львівські новини: телеграф

§   Доля електронного квитка 

26 січня у Львові депутати ЛМР голосуватимуть за електронний квиток для громадського транспорту. Це питання на сесію міської ради виноситимуть уп’яте. Усі попередні спроби були невдалими: депутати відмовлялися голосувати за ухвалу про створення ТзОВ “Леокард” для впровадження оплати за проїзд з використанням єдиного електронного квитка. Нагадаємо, е-квиток є невід’ємною частиною ефективного функціонування нової транспортної схеми у Львові. 

§   Перевізники вибачилися 

Львівські АТП, які перемогли у тендері, звернулися до жителів Львова з відкритим листом, пише zaxid.net. Перевізники закликають громадськість міста, міську раду, депутатський корпус та усіх зацікавлених сторін до витримки та терпимості, взаємоповаги та взаєморозуміння, а також просять уникати політизації цієї теми та скерувати усі свої зусилля на вирішення проблем, пов’язаних із запровадженням нової транспортної схеми.
“Впровадження нової транспортної схеми руху автобусів своєю чергою вимагає переорієнтації та переформування  пасажиропотоків.  Якщо транспортну мережу можна змінити за одну добу, то для реформування пасажиропотоків потрібен час, можливо, один-два місяці. На цей момент з точністю до одного дня ніхто не може це спрогнозувати. Визнаємо, що процес запровадження реформи був суттєво утруднений і приніс чимало незручностей мешканцям та гостям Львова. Це спричинено як масштабом змін, так і тимчасовою неузгодженістю дій між перевізниками та міським управлінням транспорту. Ми просимо вибачення у львів’ян та гостей міста за усі незручності, пов’язані із запровадженням реформи”, – йдеться у листі. 

§   Діти-щасливці

У Львові визначили 20 дітей, які виведуть на поле “Арени Львів” зірок футболу під час чемпіонату. Акція проводилася в рамках програми “Супроводжуй футболістів на УЄФА Євро-2012”. Це діти, які перемогли в конкурсі, що передбачав завдання: написати твір, намалювати малюнок або зробити фото того, як вони разом з батьками активно займаються спортом. Окрім самих дітей, один із батьків чи супроводжувальна особа отримали квиток на цей матч.

§   Мерія проти алкоголю

Львівська міська рада звернулася до Міністерства освіти з проханням вплинути на ситуацію із рекламуванням алкоголю та тютюну. На думку міських посадовців, такі товарні знаки, які розміщені на львівських будівлях, не лише в більшості випадків не відповідають Закону України “Про мови”, але й стимулюють до вживання алкоголю та тютюнопаління.  “Є багато нарікань, і ми не можемо не погодитися з громадою міста про те, що вивіски є російськомовні, англомовні, і в них є слова “алкоголь”, які не гідні висіти на фасадах будинків. Але коли доходить до розмови з власниками щодо демонтажу, випливає факт, що ці речі погоджені як товарний знак для товарів та послуг – це є зображення, емблема, і не можуть трактуватися, як певна мова чи напис”, – зазначив заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів.

Шановні читачі! Якщо ви стали свідком важливих подій, маєте цікаві фото із життя нашого міста чи маєте важливу інформацію для львів’ян, телефонуйте у редакцію “Пошти” за номером: 261-61-62  (з 12.00 до 16.00) 
та пишіть нам на скриньку 
a.burda@ukr.net.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7377 / 4.08MB / SQL:{query_count}