Випрошені маршрути

Від суботи, 21 січня, у Львові 30% автобусів курсуватимуть за відкоригованою схемою. Натомість частина мешканців вимагає повної ліквідації новації 

Від суботи, 21 січня, у Львові 30% автобусів курсуватимуть за відкоригованою схемою. Натомість частина мешканців вимагає повної ліквідації новації 

На вимогу мешканців до нової транспортної схеми руху Львова внесли чергові корективи, проаналізувавши звернення львів’ян до управління транспорту міськради. Отож, уже з цієї суботи, 21 січня, автобуси курсуватимуть за відкоригованими маршрутами. 

Радіальні маршрути залишаться незмінними, натомість хордові відкоригували на 30%. За словами Миколи Жука, начальника управління транспорту і зв’язку міськради, щоб зменшити час курсування автобусів, підкоригували деякі об’їзди центральної частини міста. Зокрема, від суботи буде забезпечено сполучення до центру з району Нового Львова. Корективи стосуються також маршрутів із Винників, а маршрути, які курсують проспектом Чорновола, частково дублюватимуть тролейбус. Річ у тім, що тролейбусний маршрут запов­нений, хоча працює з малим інтервалом руху.  

Найближчим часом чиновники роздрукують 200 тисяч буклетів із відкоригованими маршрутами, які через “Укрпошту” розішлють львів’янам. Окрім того, щоб ознайомити людей із нововведенням, у всіх маршрутках розклеять оголошення з відповідними корективами  того чи іншого маршруту. 

Міська рада обіцяє

***

Через два тижні у Львові має їздити на 30 радіальних автобусів більше, що зменшить інтервал руху.

***

Рух радіальних маршрутів продовжать до півночі. Зараз радіальні маршрути курсують до 23.00. Хордові маршрути курсують до 22.30 – 22.40. Рух радіальних маршрутів продовжать тоді, коли збільшать кількість автобусів.

***

До кінця лютого міський голова Львова Андрій Садовий запропонував обладнати всі автобуси та електротранспорт засобами озвучення. 

 

Інтернет-спротив

Тим часом, поки в мерії працюють над поліпшенням нової схеми руху, деякі обурені львів’яни у вівторок, 17 січня, прийшли під міську раду з вимогою ліквідувати нововведення, натомість повернути та відкоригувати стару схему. Віче під гаслом “Спасибі меру Садовому за те, що пішки йду додому!” організували з допомогою соцмереж. 

Попри те, що в соціальних спільнотах є понад п’ять із половиною тисяч осіб, на акцію прийшло лише 150 людей. Це перша в історії Львова акція організована з допомогою інтернету. Учасники віча пообіцяли проводити такі акції під стінами мерії щотижня. 

У соціальних інтернет-ресурсах львів’яни поділилися на дві групи: противників і прихильників нової транспортної схеми. Радикальні противники згрупувалися “ВКонтакте” та “Facebook” у групах ““Спасибі меру Садовому за те, що пішки йду додому!”, адміністратори яких зазвичай жорстко “банять” коментарі опонентів. Натомість більш лояльні до нововведення мешканці гуртуються на всесвітньо відомому форумі про архітектуру skyscrapercity.com.

Обіцяна інспекція губернатора

Днями нову транспортну мережу на собі перевірив керівник Львівщини Михайло Костюк. Вранці 17 січня він особисто проїхався хордовим маршрутом №49 з Рясного-2 до приміського вокзалу та радіальним — №2а, з приміського вокзалу до вул. Підвальної. За словами очільника області,  вранці на кінцевій зупинці у Рясному-2 курсувало п’ять машин, жодна з яких не була перевантажена. 

 Переваги та недоліки нової схеми руху за перші три тижні функціонування


Недоліки:- Деякі великі райони міста не мають прямого сполучення між собою, наприклад, район вулиці Мазепи з Личаківською.- Доводиться робити пересадки між хордовими маршрутами і платити удвічі більше.- Часто водії не дотримуються інтервалу руху і самовільно з'їжджають з маршруту.- Немає інформаційних таблиць на зупинках про розклад руху.

Переваги:- Мешканців міста вперше за останні десятиліття возять комфортні автобуси, а не переобладнані вантажівки.- Добиратися за деякими маршрутами стало швидше, ніж колись.- Львів'яни почали більше їздити трамваями і тролейбусами, а відтак "Львівелектротранс" почав за день заробляти у 1,5 раза більше, ніж раніше. Електротранспорт почав їздити швидше.- Частково розвантажився рух у центральній частині міста. 

Маршрутка №49, як розповів Михайло Костюк, не була переповненою аж до приміського вокзалу. Щоб дістатись до центру маршрутом №2а, губернаторові довелось чекати на зупинці 33 хвилини. Як він розповів, водій маршрутки пояснив запізнення тим, що дорога слизька, а автобус “їздить на літніх шинах”.

Губернатор також зауважив, що фактично на жодній зупинці немає інформації про нову транспортну мережу, а маршрутки не обладнані радіозв’язком. На думку Михайла Костюка, головним недоліком запровадження нової транспортної мережі у Львові є те, що не було проведено інформаційної кампанії серед мешканців міста. 

“Я не хотів би сьогодні давати оцінку, наскільки ефективним є, власне, нововведення. Адже оцінювати нову транспортну мережу та порівнювати її зі старою мають аналітики. Ми зараз займаємось цим питанням”, – каже  Михайло Костюк. За його словами, нову транспорту схему Львова вивчатимуть вісім мобільних груп, які працюватимуть у місті. 

Автобусів бракує з вини перевізників?

Наразі ж чиновники констатують, що транспортних засобів, які курсують містом, замало для якісних та регулярних перевезень. За словами Миколи Жука, на лінії має виходити 500 “Богданів”. Натомість, на міських маршрутах бракує 45-60 автобусів щодня.

“Перевізники недобросовісно виконують взяті на себе зобов’язання. Щодня кожен з них має випускати на лінію 125 автобусів. Нині ж цих умов не дотримується жоден, – каже Микола Жук. – Лідерами у нестачі автобусів є компанії “Фіакр” та “Міра і К”. До прикладу, 17 січня “Фіакр” випустив на лінію 104 автобуси замість 125. Отже, не вистачає 21 автобуса”.

“Компанія “Фіакр” подала неправдиву інформацію про наявну кількість машин. Як виявилось, 40 автобусів у них бракує. Нехай юристи опрацюють угоду з “Фіакром”. Якщо компанія не здатна виконувати тендерні умови, тоді з нею треба розривати договір і оголошувати новий тендер”, – заявив міський голова Львова Андрій Садовий.

Управління транспорту та зв’язку ЛМР зобов’язало перевізників щодня звітувати про кількість машин на кожному маршруті. А вже з наступного тижня працівники управління здійснюватимуть нічні виїзди до перевізників, щоб побачити реальну кількість транспорту на підприємствах. Відтак складатимуть протоколи, які можуть стати причиною розірвання договору.

КОМЕНТАР

Володимир Квурт,                   екс-секретар Львівської міськради:

- По-перше, під час підготовки цього документа слід було  врахувати людськi потоки, провести монiторинг перевезень, а також сформулювати технiчне завдання. Хотiлося б почути бодай, хто готував техзавдання. По-друге, якщо до фiрми виконавця немає зауважень, зважаючи на її репутацiю, то наступне запитання - хто проводив аудит запропонованої схеми і чи були громадськi слухання? По-третє, хто дав доручення перейти на новий режим, знаючи, що не вистачає автобусiв? Хто не скасував нововведення, коли стало відомо, що ухвала про єдиний квиток не набрала голосiв? Хто вiдповiдав за інформацiйну кампанiю? Кожне питання третього блоку ставило пiд загрозу успiшну реалiзацiю схеми в цiлому, та, здається, ера популiзму ще не скоро закiнчиться! Шкода, якої завдають подiбнi пiдходи, - катастрофiчна, адже і так консервативний галичанин із пiдозрою ставився до нововведень, а пiсля таких експериментiв над здоровим глуздом та його терпiнням - годi в майбутньому очiкувати на розумiння та пiдтримку! При цьому давно назрiла реформа пасажирських перевезень, видається, буде провалена! Так, знову будуть тiшитися перевiзники, якi на майже два мiльярди грошей львiв'ян (саме так оцiнюють цей ринок) знову пропонуватимуть дикий сервiс, викидування пенсiонерiв та хамство. При цьому громада і надалi не зможе впливати на прозорiсть цiноутворення перевезень. Та позицiя перевiзникiв була вiдома - тому вина повнiстю лягає на мiську раду, бо не виправдила довiру городян. I вже не дивно звучать статтi про поганий технiчний стан ЛАЗiв - чомусь збіглися в часi, адже не хочуть закуповувати автобуси у свого заводу, як не хочуть прислухатися до думки львiв'ян. Тому всi способи громадянської непокори хорошi, в тому числi вiча, скарги - бо по-iншому досягати свого свiт ще придумав. А пiсля подiбних провалiв повинна наступити і полiтична відповідальність як для мiського голови, так і для ради!

Машини ламаються 

Ще однією причиною недотримання інтервалу руху на радіальних маршрутах є поломки автобусів. Однак міський голова обіцяє виправити ситуацію і впродовж двох тижнів залучити на ці маршрути ще 30 великих автобусів. 

Як розповів Микола Жук, ще одна причина нестачі транспортних засобів – адаптованість радіальних маршрутів під систему електронного квитка, якої у Львові наразі немає. Його запровадження на сесіях міської ради чотири рази поспіль блокує ВО “Свобода”. Але, як пояснюють у ратуші, без е-квитка транспортна схема ефективно не запрацює, бо нова система оплати за проїзд є невід’ємною частиною суті транспортного нововведення.

“Час посадки і висадки пасажирів затягується, адже оплата проїзду здійснюється через водія. Відповідно, зараз коректуємо графіки руху і збільшуємо кількість транспортних засобів на маршруті, щоб зменшити інтервали руху”, – каже Микола Жук. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.0954 / 4.19MB / SQL:{query_count}