Льодовий сюрприз

На початку січня на площі Ринок біля різдвяного ярмарку відкриють крижану хатинку з льодяними янголами, левами та сюрпризом до Євро-2012

На початку січня на площі Ринок біля різдвяного ярмарку відкриють крижану хатинку з льодяними янголами, левами та сюрпризом до Євро-2012

Льодовий будиночок у центрі Львова відкриють уже вдруге. Однак цьогорічна крижана хатинка буде набагато більшою та цікавішою для львів’ян – її увінчає ексклюзивний купол.  

За словами Наталії Становської, координатора проекту, новий, так званий, ice-house відрізнятиметься від попереднього своєю площею — аж 154 м. кв. До того ж, на відміну від минулорічної, в цьогорічну крижану хатинку, яку відкриють з початку нового року, можна буде увійти.

“Будиночок, який ми відкривали в лютому цього року, був відкритого типу. Натомість тепер ми зробили для нього спеціальний купол висотою 9 метрів, який є унікальним в Західній Україні, – розповіла Наталія Становська, – З допомогою куполу в льодяній хатинці буде підтримуватись стабільна температура. Цікаво, що в основі цього купола є також сітчаста конструкція, яка дозволить рівномірно розподіляти світло в Ice-house.

В порівнянні з минулим роком, в новому льодовому будинку збільшиться й кількість скульптур. Як і торік, їх виготовить львівський скульптор Мирослав Дедишин. За словами Наталії Становської, львів’янам  та гостям міста покажуть крижаних левів та скульптури на різдвяну тематику.   

“Серед скульптур будуть янголи, львівські леви та піраміди. Також цьогоріч ми принагідно зачепили в скульптурах тематику Євро-2012, однак наразі це таємниця, – розповіла Наталія Становська, – Ми підготували львів’янами дуже цікавий сюрприз, гадаю, вони його оцінять”.

Монтаж купола розпочали ще 20 грудня, однак Ice-house з його льодовими експонатами відкриють вже в наступному році.

“Торік ми відкривали льодовий будиночок в лютому, адже примхлива погода йому не сприяла. Цьогоріч все теж залежатиме від погоди, однак, гадаю, вдасться відкрити Ice-house раніше. Попередньо плануємо відкриття на 3-те січня”.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0140 / 4.07MB / SQL:{query_count}