Старі автобуси на нових маршрутах

Головні месиджі львівської транспортної революції, яка чекає городян з нового року     

Головні месиджі львівської транспортної революції, яка чекає городян з нового року     

Розробники нової схеми руху автобусних маршрутів, яка, нагадаємо,  запрацює у Львові з 1 січня 2012-го, обіцяють городянам збільшення швидкості перевезень, чіткий графік руху автобусів на маршрутах та зменшення корків в центрі міста. Попри низку переваг, із впровадженням нової схеми львів’янам усе ж доведеться більше ходити пішки до зупинок  та пересідати з однієї маршрутки на  іншу. 

За новою транспортною схемою, містом курсуватиме шість радіальних та 40 хордових маршрутів. Якщо перші сполучатимуть периферію з центром Львова, інші доставлятимуть пасажирів до магістральних вулиць і з’єднають периферійні райони міста між собою. 

ДОВІДКА

Вчимося їздити по-новому:

У центр: 1А, 2А, 3А, 4А, 5А, 6А, 15, 21, 24, 30, 33, 37, 42, 45

До Сихова: 4А, 7, 11, 13, 14, 16, 19, 23, 26, 28, 32, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 46

До автовокзалу: 3А, 10, 25, 40

До залізничного вокзалу: 10, 16, 31, 32

До Галицького перехрестя: 17, 19, 26, 31, 41

До Левандівки: 11, 18, 20, 23, 34, 43

До Рясне-2: 6А, 11, 12, 16, 30

До Винник: 5А, 36, 40

До Брюховичів: 8, 22 

Хордові маршрути з’являться в місті вже наступного року, натомість радіальні успішно курсують уже зараз. Із шести запланованих радіальних маршрутів нині у Львові працюють уже п’ять –  №1А, 11, 5, 3 та 5А. Роботу останнього радіального маршруту – №6А – обіцяють налагодити після завершення ремонту вул. Городоцької.

За словами Миколи Жука, начальника управління транспорту та зв’язку міськради, автобус великої місткості на майбутньому маршруті №6А курсуватиме до центру Львова з вул. Збиральної (навпроти ТЦ “Метро”). Там планують облаштувати приміську автостанцію.

На всіх радіальних маршрутах діє система трансферного квитка, який дає змогу здійснити пересадку в центрі міста з одного радіального маршруту на інший.  

Така система дозволяє пасажиру зекономити гроші на перевезеннях: трансферний квиток, як і звичайний, коштує дві гривні.  
“Зручність таких автобусів очевидна, адже вони великі та комфортабельні, – зазначив Андрій Білоус, заступник начальника управління транспорту та зв’язку міськради,  – Радіальні маршрути за своїм принципом – це швидкі маршрути, які дозволяють здійснювати одну безкоштовну пересадку за рахунок трансферного квитка. Ці переваги є визначальними для міського пасажирського транспорту”.
Нині у Львові є 76 маршрутів та 600 автобусів. Уже з нового року маршрутів буде на 30 менше – шість радіальних та 40 хордових. Натомість кількість автобусів суттєво не зміниться. За словами Андрія Білоуса,  на хордових маршрутках курсуватиме близько 550 “Богданів”, а радіальні обслуговуватимуть ЛАЗи – приблизно 40 автобусів.    

ДО ТЕМИ

Впровадження нової схеми руху громадського транспорту – не єдині зміни, які чекають пасажирів львівських маршруток у новому році. Вже навесні управління транспорту та зв’язку міськради обіцяє облаштувати в міських автобусах систему GPS-навігації, яка дасть змогу слідкувати за дотриманням графіку руху, та електронного квитка. 

У перспективі електронний квиток має стати єдиним проїзним документом на всі види і маршрути громадського транспорту. Для його впровадження міськрада створить спільне підприємство з іноземним інвестором. За результатами проведеного в жовтні конкурсу ним стала латвійська компанія “Ригас Карте”.  

“Із часом плануємо збільшувати кількість автобусів на цих маршрутах. Для цього будемо використовувати різні методи: можливе придбання нових автобусів, а також їхня оренда. Наразі маємо вже 33 нові автобуси, — розповів “Пошті” Андрій Білоус.
Зокрема, за новою схемою найбільше маршруток їздитиме по вул. Городоцькій – 29 із 46. Натомість проспектом Свободи, яким нині курсує чимало громадського транспорту, їздитимуть лише радіальні автобуси.  
Щоб ознайомити мешканців із нововведеннями, міське управління транспорту та зв’язку розповсюдить понад 100 тис. буклетів зі зображенням карти-схеми руху маршруток. 
За словами Миколи Жука, схеми маршрутів розповсюдять в міських автобусах, а також розмістять на кінцевих та великих проміжних зупинках громадського транспорту міста. До розповсюдження буклетів залучать громадські організації та волонтерів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6784 / 4.11MB / SQL:{query_count}