Коли запрацює цирк-погорілець?

Львівський цирк поринув у ремонтні роботи, але його керівництво обіцяє, що без новорічних вистав глядачі не залишаться

Львівський цирк поринув у ремонтні роботи, але його керівництво обіцяє, що без новорічних вистав глядачі не залишаться

Сьогодні у львівському цирку, який цьогоріч у березні мало не згорів, у розпалі ремонтні роботи. На їх завершення знадобиться щонайменше місяць. Як зазначив “Пошті” Роман Здреник, комерційний директор установи, навіть якщо ремонт затягнеться, новорічну програму актори все ж таки планують показати глядачам. 

Через бюрократичні процедури ремонт розпочали лише місяць тому, але будівельники вже встигли виконати частину робіт. Зокрема, вже перекрили бляхою частину даху з боку вул. Городоцької, а наступного тижня планують повністю завершити перекриття. Паралельно робота кипить і в середині споруди. 

ДО ТЕМИ

Наприкінці березня через коротке замикання вогонь знищив частину даху та оркестрову ложу цирку. А вода, якою гасили пожежу, залила манеж та зіпсувала інші приміщення. 

У травні Кабмін виділив із резервного фонду Держбюджету України 8,7 млн грн. Проте бюрократичні процедури з визначення підрядника та вирішення інших питань затягнулись до осені. 

Лише у жовтні відбувся тендер, за результатами якого кап­ремонт цирку здійснює ТОВ “Хантер”. До речі, львівський цирк – єдиний на заході України.  

“Роботи тривають у багатьох напрямках одночасно. Крім перекриття даху, майстри також підсилили несучі конструкції, пофарбували їх, – розповідає Роман Здреник. – Наразі вже зняли стару дерев’яну підшивку купола разом зі скловатою, які відслужили понад 40 років. Готують нове покриття та утеплення”.

Майстри, які ремонтують цирк, також демонтували всі старі крісла у глядацькому залі (їх планують замінити на нові) та зірвали покриття манежу. Паралельно триває й реконструкція фойє на другому поверсі цирку. Приміщення мають відремонтувати та замінити в ньому вікна.  

“Робити прогнози – річ невдячна, але надіємось завершити ремонт до кінця року. Маємо досить стислі терміни, оскільки гроші, які на ремонт виділили з державного резервного фонду, заплановані на 2011 рік, і ми не можемо розтягувати їх до безмежності”, – каже співрозмовник. 

Попри те, що точної дати завершення ремонту дирекція цирку назвати не береться, але новорічну програму глядачам усе ж обіцяє показати. “Відкрию маленький секрет – без новорічних вистав глядачі не залишаться, – запевняє Роман Здреник. – Є варіант, що вистави все одно будуть. Але, як це відбуватиметься, говорити ще зарано”. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6524 / 4.08MB / SQL:{query_count}