Таємниці львівських ночей

На початку грудня львів’янам пропонують відвідати безплатні нічні екскурсії, концерти, кінопокази та вистави

На початку грудня львів’янам пропонують відвідати безплатні нічні екскурсії, концерти, кінопокази та вистави

Перші зимові вихідні у Львові обіцяють зробити незабутніми. Зокрема, з 2 до 4 грудня у рамках проекту “Нічний Львів” відбудеться серія заходів, яка триватиме у вечірній та нічний час. Відвідувачам демонструватимуть не лише безплатні театралізовані екскурсії музеями, галереями та підземеллями міста, але й вогняне шоу, містичний концерт і навіть казку.   

Під час промоційного проекту “Нічний Львів” заплановано близько 30 незабутніх екскурсій. Як розповіла “Пошті” Марта Іванишин, заступник керівника відділу промоції міста Львівської міської ради, вечірні концертні програми та екскурсії для відвідувачів уже готують  Музей Соломії Крушельницької, палац Потоцьких та Будинок органної музики. Наприклад, в останньому заплановано неординарний концерт містичної музики. Любителів театру у ці дні потішить Муніципальний театр ім. Лесі Українки, який покаже глядачам вечірню виставу “Лісова пісня”.    

“Нічні екскурсії, які проводили раніше, засвідчили, що львів’яни, особливо молодь, надзвичайно схвально ставляться до такого проекту, – каже Марта Іванишин. – Удень не всі мають можливість відвідати музей. Натомість ввечері учасники дістають незабутні романтичні враження.

Організатори проекту планують повторити нічні екскурсії на Личаківському цвинтарі, а також театралізовані дійства в Італійському дворику та музеї “Арсенал”. За словами Марти Іванишин, в “Арсеналі” відтворять середньовічний бій, а також проведуть майстер-класи середньовічних танців. 

Нічні виставки першими зимовими вихідними покажуть галереї “Ікон-Арт”, “Сливка” та “Зелена канапа”. Зокрема, у “Сливці” для глядачів готують справжню казку з музичним супроводом, а в “Зеленій канапі” “проектні” ночі минуть теж не без сюрпризів. 

“Галерея “Зелена канапа” має дуже цікаву ідею на ці вечори. Всі відвідувачі зможуть приходити туди з 22.00 до 24.00. У галереї в цей час виставлять чисте полотно, де кожен зможе долучитися до малювання картини. О 24.00 буде показ цієї картини”, – каже Марта Іванишин. Також  заплановані й нічні кінопокази. Короткометражні фільми глядачам обіцяє Музей ідей. Протягом двох днів, із 22.00 до 01.00, в галереї “Ґердан” триватимуть молодіжні літературні читання. 

Цікавою для відвідувачів обіцяє бути й вечірня екскурсія підземеллями міста, яка розпочнеться 2 грудня о 18.00. Це буде театралізоване дійство, яке вестимуть актори. В підземеллі гостей зустрінуть князь Лев і княгиня Острозька.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0167 / 4.08MB / SQL:{query_count}