Хто возитиме львів’ян у 2012-му?

У міській раді оголосили конкурс на визначення нових перевізників

У міській раді оголосили конкурс на визначення нових перевізників 

Участь у конкурсі можуть взяти всі охочі фізичні та юридичні особи.Однак перед ними поставлено низку жорстких вимог. Зокрема, обов’язковою умовою участі в конкурсі є наявність на кожному маршруті одного автобуса для перевезення осіб із обмеженими фізичними можливостями. Для проведення конкурсу організатори поділили транспортну мережу міста на чотири об’єкти, три з яких містять по десять і один – 16 маршрутів.  

Загалом, в конкурсі переможуть лише чотири перевізники, які будуть обслуговувати 40 хордових і 6 радіальних маршрутів. Натомість зараз львів’ян возять 24 транспортні оператори. 
За словами Миколи Жука, начальника управління транспорту та зв’язку Львівської міської ради, маршрути для чотирьох переможців конкурсу розділені пропорційно. Кожен перевізник буде обслуговувати не лише прибуткові, але й соціальні – нерентабельні маршрути.   

ДО ТЕМИ

Як розповів Андрій Білоус, заступник начальника управління транспорту та зв’язку Львівської міської ради, згідно з новою транспортною схемою, яка запрацює з 1 січня, на хордових маршрутах міста курсуватиме 550 автобусів середнього класу (“Еталон” “Богдан”).  Зараз у місті є близько 600 маршруток, які обслуговують 24 оператори перевезення. За словами чиновника, частина з цих машин (класу “Дельфін”) непридатна до подальшого використання, і за нормами комфорту не задовольняє пасажирів. Саме тому конкурсний комітет такі маршрутки не допускатиме.  

“Всі об’єкти конкурсу містять маршрути, які курсують із великих спальних районів через частини міста, наближені до центральної, – розповів Микола Жук, – Разом із тим, у кожному об’єкті є й так звані маршрути соціальної спрямованості. Вони прокладені між лікарнями чи іншими соціальними об’єктами і мають значний відсоток пасажирів-пільговиків. Попри низький рівень рентабельності, перевізник бере на себе обов’язок обслуговувати їх теж”.
В основі конкурсу – визначена постановою Кабміну, система нарахування балів для перевізників-претендентів. Оцінювати будуть усі фактори, які визначають діяльність перевізника на ринку: пасажиромісткість, термін експлуатації автобусів, кадровий резерв та ін. 
Як розповів Дмитро Пецій, заступник начальника юридичного управління Львівської міської ради,  за допомогою такої системи участь членів конкурсного комітету в оцінці перевізників зведена до мінімуму. 
“Робота конкурсної комісії зводиться до підрахунку балів та перевірки достовірності інформації, яку перевізник подає для участі в конкурсі, – каже Дмитро Спецій, – Голосування конкурсного комітету проводять лише у випадку, якщо два перевізники набрали однакову кількість балів і виконали обов’язкові умови”.
У разі невиконання перевізником умови договору хоча б на одному маршруті, департамент житлового господарства та інфраструктури обіцяє розривати з ним угоду на всі маршрути. У такий спосіб місто хоче заохотити перевізників ефективно працювати на всіх маршрутах.
Конкурс на визначення перевізників на міських автобусних маршрутах відбудеться 28 грудня о 14.00 год. За умови дотримання всіх обов’язкових вимог, місто укладе з переможцями угоду на п’ять років.   
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8122 / 4.09MB / SQL:{query_count}