На євростадіон – автівкою

У місті завершують будівництво ділянки вул. Вернадського, що сполучатиме вул. Стрийську з “Ареною Львів”

У місті завершують будівництво ділянки вул. Вернадського, що сполучатиме вул. Стрийську з “Ареною Львів”

Львів’янам більше не доведеться пішки прямувати до нового стадіону. Наприкінці тижня будівельники завершать роботи на ділянці вул. Вернадського, яке веде до спортивної споруди. Попри те, що роботи досі тривають, рух транспорту на цій частині вулиці вже відкрили. Загалом вул. Вернадського, яка з’єднуватиме вул. Стрийську з просп. Червоної калини, відкриють уже наступного року.

Наразі фахівці турецької компанії “Онур” завершують будівництво дороги завдовжки 1 км 300 м. Вона дасть змогу вільно доїжджати до новозбудованого стадіону машинами. За словами Андрія Садового, міського голови Львова, наступного року планують збудувати ще 2 км 350 м. Нова магістраль з’єднає автовокзал із просп. Червоної калини, себто зі Сиховом. 

ДО ТЕМИ

Наразі будівельники на вул. Вернадського залишили посередині нової дороги вільний простір. Його резервують для прокладання трамвайних колій до просп. Червоної калини, які місто планує облаштувати спільно з ЄБРР та міністерством інфраструктури Німеччини. За словами Андрія Садового, німецький уряд виділив грант 4 млн євро, ще близько 5 млн євро надасть у кредит ЄБРР, а також 5-6 млн євро – кошти громади Львова. 

“Роботи на цій вулиці заплановані на 2011 – 2012 рр. Цього року ми вже проклали дощову каналізацію та водопровід, а також облаштували перший шар асфальтобетонного  покриття. Щоб гарантувати безпечний проїзд транспорту, плануємо завершити облаштування бордюрів і технічних тротуарів”, – розповів Олександр Добоні, представник підрядної організації “Онур”.

На наступний рік підрядники перенесли облаштування ще двох шарів покриття, тротуарів, велодоріжок, зовнішнього освітлення та інфраструктури вул. Вернадського. 

За словами Ігоря Фалюти, начальника управління капбудівництва Львівської міськради, нова магістраль дозволить водіям безперешкодно дістатись від вул. Стрийської до просп. Червоної калини за 5-7 хвилин. “Це дуже важлива магістраль, яка розвантажить напрямок по вул. Зеленій, Стрийській, Хуторівці й навіть Науковій та В. Великого”, – зазначив чиновник.Загальна вартість будівництва вул. Вернадського становить 58,2 млн грн.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8121 / 4.08MB / SQL:{query_count}