Краще сполучення до Винник

Вулицею Личаківською відтепер курсуватиме новий радіальний маршрут “Винники – центр Львова”

Вулицею Личаківською відтепер курсуватиме новий радіальний маршрут “Винники – центр Львова”

Новий маршрут №5А відтепер курсує з центру міста через вулицю Личаківську до Винник, де розвертається біля кільцевої дороги. За словами Миколи Жука, начальника управління транспорту та зв’язку Львівської міськради, маршрут №5А є радіальним: він діє згідно з новою транспортною схемою і не змінить свого руху після 1 січня, коли її впровадять.

“Ми відкрили цей маршрут для того, щоб мешканці Львова звикали до нової транспортної схеми, – зазначив Микола Жук, – Із Нового року на площу Митну доїжджатиме тільки цей автобус і трамвай №2.

Наразі на радіальному маршруті №5А курсуватиме п’ять великих новеньких ЛАЗів. На думку чиновника, у більшій кількості машин для обслуговування цього маршруту наразі немає потреби, бо на вул. Личаківській їздять старі хордові маршрути. Однак, після впровадження нової транспортної схеми, автобусів буде більше: орієнтовно дванадцять.

Тепер впродовж перших двох тижнів фахівці вивчатимуть пасажиропотік на новому маршруті. “Львів’яни звикли до тих маршруток, якими вони їздили раніше. Але, гадаю, впродовж 1-2 тижнів зможемо вивчити пасажиропотік, тоді й будемо переглядати кількість транспортних засобів, – розповів Андрій Тимчина, директор ЛК АТП- №1. 

Маршрут “Винники – центр Львова” – це вже 5-ий радіальний маршрут, який останнім часом запрацював у місті і відповідає новій транспортній мережі. Останній радіальний маршрут, за словами Миколи Жука, планують відкрити на вул. Городоцькій у грудні після завершення її ремонту. 

КОМЕНТАР
Андрій Білоус, заступник начальника управління транспорту та зв'язку Львівської міської ради:
- Зручність таких автобусів очевидна, адже  вони великі, зручні і комфортабельні. Зараз запрацював новий радіальний маршрут 5А. Вже зранку з Винник були вдячні дзвінки мешканців. Радіальні маршрути за своїм принципом - це швидкі маршрути, які здатні довезти людей у центральну частину міста максимально швидко. Крім того, вони дозволяють здійснювати одну безкоштовну пересадку за рахунок трансферного квитка. Ці дві переваги є визначальними для міського пасажирського транспорту. Перевагою є й те, що між автобусами нового маршруту спостерігаємо дуже комфортний інтервал - від 10 до 15 хв. Однак, слід враховувати корки і протяжність цього маршруту. 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7695 / 4.08MB / SQL:{query_count}