Не стати калікою у маршрутці

Львів'яни все частіше травмуються в автобусах, але звертатися до суду не поспішають. Головним же документом, на підставі якого потерпілі пасажири можуть вимагати компенсації за травмування, є квиток

Львів'яни все частіше травмуються в автобусах, але звертатися до суду не поспішають. Головним же документом, на підставі якого потерпілі пасажири можуть вимагати компенсації за травмування, є квиток

Травми в громадському транспорті трапляються мало не щодня і, на жаль,  стали буденністю для львівських пасажирів. Так, за інформацією міського ДАІ, лише від початку року у Львові трапилось 69 ДТП за участі маршруток, в яких травмувалося 105 людей і двоє загинуло. Міське ДАІ також зафіксувало 69 випадків падіння у громадському транспорті. 

Резонансні інциденти

Минулого тижня травматичний випадок трапився у маршрутці №71 на вул.

І. Франка. За інформацією обласної ДАІ, внаслідок падіння в салоні маршрутки літня жінка дістала закритий перелом лівої гомілки. За попередніми даними, прикрий інцидент стався з вини водія. Інший випадок нещодавно трапився на вул. Пекарській. Не втримавшись за поручні, з маршрутки випала 73-річна пенсіонерка, в якої діагностували закритий перелом ноги.

Останньою найбільш резонансною аварією цього року було зіткнення  1 листопада двох переповнених маршруток №30 на вул. Пасічній. Найбільше постраждали самі водії,  яких доправили до лікарні. 

А куди страшнішою була вереснева аварія, коли на вул. Зеленій перевернулася маршрутка №160 Львів – Давидів, в салоні якої перебували 26 пасажирів. Через ту аварію 13 пасажирів опинилися у лікарні, зокрема, стан чотирьох травмованих медики оцінили як середньої важкості. А торік  у грудні на розі вул. П. Беринди та просп. Свободи маршрутка №39 зіткнулася з трамваєм №2. Через цю ДТП постраждало восьмеро осіб.

Як зазначила “Пошті” Наталія Поважук, головний лікар Станції швидкої медичної допомоги м. Львова, травмовані пасажири громадського транспорту після схожих аварій опиняються в лікарнях не надто часто. Зазвичай це незначні ушкодження.

“Найчастіше до нас потрапляють пасажири, внаслідок падіння чи випадання з маршруток. Наприклад, нещодавно трапився випадок, коли мешканець випав із автобуса під час руху, – каже Наталія Поважу. – Стосовно травм, то, як правило, важких випадків небагато. Частенько пасажири потрапляли до нас із забоями чи саднами. Однак бували й переломи”. 

Без суду і слідства

Незважаючи на регулярне травмування пасажирів у маршрутках, люди звертаються до суду вкрай рідко. Однак, за словами Романа Лободи, президента асоціації “Львівський пасажирський транспорт”, це лише поодинокі випадки – частина львів’ян вирішує конфлікт безпосередньо з водієм на місці або з перевізником. Проте, зазвичай, люди, які травмувалися в транспорті,  взагалі не вимагають компенсації, бо не вірять у справедливе вирішення цієї проблеми. В мирному врегулюванні конфлікту зацікавлені не лише перевізники, але й самі пасажири, бо ніхто із них не хоче мати справу із судовою тяганиною. 

“Є чимало складних ситуацій, коли не до кінця відома вина тієї чи іншої сторони конфлікту. Бувають випадки, що постраждалий пасажир був у нетверезому стані. Усе це – пом’якшувальні обставини для перевізника та водія транспортного засобу, в якому трапився інцидент”, – каже “Пошті” Роман Лобода.

Жодного судового позову на перевізника через травмування пасажирів не пригадує Руслан Козак, президент асоціації перевізників “Ференц і К”. Натомість  траплялися випадки, коли зі скаргами до перевізників зверталися шахраї. 

“Пам’ятаю інцидент, коли буцімто вагітна жінка скаржилась, що потрапила під маршрутку на пішохідному переході, – розповідає “Пошті” Руслан Козак. – Це набуло доволі широкого розголосу серед перевізників. Добре, що міліція об’єктивно підійшла до вирішення цієї проблеми і нам швидко вдалося виявити шахраїв”.

Із травмами… до мерії

Львів’яни, які травмувалися у громадському транспорті, звертаються не лише до перевізників, але й в управління транспорту та зв’язку Львівської міськ­ради. Однак, за словами Андрія Білоуса, заступника начальника цього управління, таких звернень небагато.  

“Здебільшого до нас надходять скарги на затиснення дверима при здійсненні посадки-висадки або безпосередньо під час їзди. Бувають випадки, які призводять до переломів або ж інших травм. Ми, своєю чергою, зобов’язуємо перевізника владнати цей конфлікт”, – каже Андрій Білоус. 

Згідно з чинним законодавством, вартість перевезення включає страхування пасажирів. Однак, щоб дістати компенсацію, людям, які травмувалися, слід обов’язково записати номери маршруту, машини, прізвище, ім’я та по батькові водія і час, коли відбувся інцидент. 

Основним документом, на підставі якого громадяни можуть вимагати компенсації за травмування, є квиток. “Обов’язково слід вимагати у водія проїзний документ, адже на його основі можна робити подальші кроки. Це буде підставою для юридичного з’ясування майбутнього відшкодування, – каже посадовець. – Зараз, на жаль, наші пасажири не вимагають квитків. Проте саме квиток є  документом, який стане основним у цьому плані”.

ДОВІДКА

Поради адвоката Олега Мицика про першочергові кроки, які має зробити потерпілий пасажир, аби мати шанс отримати відшкодування в суді 

1. Якщо ви травмувалися у маршрутці, відразу просіть зупинити машину і викликати ДАІ, щоб зафіксувати сам факт аварії. 

2. Не виходьте із салону маршрутки до приїзду ДАІ та медиків. 

3. З метою довести сам факт здійснення перевезення, вимагайте у водія квиток, який він зобов’язаний видати на вимогу пасажира. 

4. Обов’язково візьміть контактні телефони у людей, які їхали з вами у маршрутці, щоб пізніше вони могли свідчити. 

5. Обов’язково зверніться у лікарню, особливо якщо лікарі “швидкої” не приїхали чи з якихось причин не знайшли підстав для госпіталізації. У бесіді з лікарем обов’язково повідомте, де саме і як ви травмувалися. Наполягайте на фіксації ваших слів в історії хвороби, оскільки тоді лікарі зобов’язані повідомити про це в органи МВС. 

6. Подайте заяву в міліцію, де зазначте час і дату, місце й обставини інциденту. При цьому обов’язково зазначте, що травмувалися у маршрутці і як саме це сталося. ДАІ зобов’язана розпочати перевірку. 

7. Наполягайте на долученні до справи документів: дані на перевізника, його стосунки з водієм (трудовий договір), маршрут, графік руху, ліцензійні умови, наявність договорів страхування цивільної відповідальності водія та страхування перевезення пасажирів Наявність цих документів спростить ваше звернення до суду. 

8. Залежно від того, хто винен в інциденті та чи буде визнаний винним водій, виникає низка варіантів того, хто буде відповідачем і з кого ви вимагатимете відшкодування у суді, аж до притягнення водія до кримінальної відповідальності. 

9. Головна порада – з першої хвилини думати про майбутній спір із перевізником та збирати всі можливі документи, насамперед – докази придбання медикаментів, медичні та ті, які можуть підтверджувати ваші страждання (наприклад, фотографії з ушкодженнями, дані про втрачену путівку на відпочинок, втрачену вигоду у бізнесі тощо). 

Водіям – інструктаж; пасажирам – листівки

Водночас самі перевізники кажуть, що, зі свого боку, намагаються слідкувати за поведінкою водіїв на маршруті, а також регулярно здійснюють навчально-виховні заходи. 

“Ми часто проводимо відповідні бесіди та інструктажі з водіями. Якщо фіксуємо порушення, робимо попередження. Наступного разу застосовуємо до водія певні міри покарання, це може бути навіть звільнення”, – розповів “Пошті” Руслан Козак.

Нерідко львів’яни травмуються у маршрутках не лише з вини водія, але й через власну необережність. Щоб уникнути травмування, пасажирам слід пам’ятати, що вони, як і водій, є учасниками дорожнього руху. 

“Пасажири повинні дотримуватися необхідних заходів безпеки: міцно триматися за поручні, не відволікатися під час руху маршрутки на якісь сторонні речі, – застерігає Людмила Ліб, старший інспектор ДАІ м. Львова. – Якщо пасажир у громадському транспорті з дитиною, він обов’язково має слідкувати за нею у маршрутці”. 

Щоб застерегти пасажирів від травм у громадському транспорті, нещодавно міська ДАІ провела інформаційну кампанію про обов’язки і права пасажирів.  

“Кожному підприємству ми роздали листівки, які вони розклеїли в маршрутках. Також серед водіїв розповсюдили диски з

аудіоінформацією про права й обов’язки пасажирів, які вони мали б крутити на кінцевих зупинках. Застерігаємо пасажирів бути обережними під час дорожнього руху, а також пильними, щоб уникнути крадіжок”, – каже Людмила Ліб.  

КОМЕНТАР
Анна Новик,громадянка, яка травмувалась у громадському транспорті:
- Я травмувалася 14 листопада у 76-й маршрутці дорогою на роботу. Маршрутку підрізала автівка на розвилці, і водій здійснив екстрене гальмування. Сиділа позаду, тому, за інерцією, мене відкинуло, і я вдарилася. Через больовий шок не пам'ятаю всіх деталей, бо це сталося дуже швидко. Водія не звинувачую, але їхати він, звичайно, міг би повільніше, тоді б удар був менш болючим. Одразу ж звернулася в міську лікарню, де мені діагностували забій грудної клітки. Вирішила не звертатися до суду. Зрештою, якби водій різко не загальмував, то постраждала б не лише я, але й ще десь зо три десятки пасажирів, які їхали в цій маршрутці. 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6245 / 4.19MB / SQL:{query_count}