Позбутися смороду!

Щоб уникнути неприємного запаху, місто купить спецтехніку для вивезення мулу з очисних споруд

Щоб уникнути неприємного запаху, місто купить спецтехніку для вивезення мулу з очисних споруд

Відповідне рішення прийняли депутати Львівської міської ради. У зв’язку з тим, що на рахунки міського фонду охорони навколишнього середовища надійшло 1,86 мільйона гривень, депутати затвердили перелік природоохоронних заходів, які дозволять покращити екологічний стан міста та позбутися неприємного запаху на території Львова.

За намірами міських обранців, машини будуть обслуговувати очисні споруди, з яких вивозитимуть зневоднений мул, що спричиняє неприємний запах. На спецтехніку необхідно витратити близько 762 тисяч гривень. 

– Закупівля транспорту для вивезення мулу під час засідання комісії із визначення причин смороду не була пріоритетною проблемою, – зазначила Уляна Горбата, прес-секретар “Львівводоканалу”. – Те, що придбають автомобіль для вивезення мулу, дуже добре. Однак повністю вирішити проблеми з неприємним запахом у місті така спецтехніка не зможе. 

Нагадаємо, що спеціальна комісія, яку створили наприкінці вересня, визнала більше десяти причин смороду в місті. Головною причиною назвали те, що підприємства харчової промисловості міста несанкціоновано скидають неочищені стоки, серед них “Ензим”, “Світоч”, ЗАТ “Львівський жиркомбінат”, ТзОВ “Перша приватна броварня”, МКП “Винниківське”. 

Загалом для нормального функціонування міської каналізації, за підрахунками чиновників, треба майже… півмільярда гривень. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9477 / 4.06MB / SQL:{query_count}