Брудні перевезення

Сьогодні не існує жодного документа, який би чітко визначав, хто, як і коли має прибирати маршрутки

Сьогодні не існує жодного документа, який би чітко визначав, хто, як і коли має прибирати маршрутки

Брудні маршрутки заполонили вулиці Львова. Містом курсує громадський транспорт із засміченими салонами та запиленими і заклеєними старою рекламою вікнами. Однак розв’язувати цю проблему ніхто не поспішає – відповідальні за чистоту транспорту чиновники виправдовуються, мовляв, не мають повноважень що-небудь змінювати. Як з’ясувала “Пошта”, сьогодні взагалі не існує жодного документа, який би чітко визначав, хто, як і коли має прибирати маршрутки!

Як має бути в ідеалі

Прибирати у громадському транспорті, за словами Романа Лободи, президента асоціації “Львівський пасажирський транспорт”, мають щоденно. Йдеться про підмітання салону та вологе прибирання. Натомість, за його словами, миють громадський транспорт кожних три-чотири дні. 

– На ринку перевезень повинні працювати великі оператори. Адже в них є можливості для прибирання транспортних засобів. До прикладу, відповідні мийки мають АТП 14631 та “Міра і К”.

Прибирати у громадському транспорті, за словами Романа Лободи, повинні водії. Вони зобов’язані підтримувати чистоту у своїх маршрутках як під час зміни, так і після. Для цього їм мають видавати ганчірки та віники.  

– Однак так само, як в однієї господині на кухні ідеальна чистота, а в іншої – її немає, бувають неохайні водії, – нарікає Роман Лобода. – Трапляється, що навіть “торпеда”, де зберігаються прилади, присипана порохом. Натомість у салоні висять штучні квіти чи інші “прикраси”. За це ми  караємо, адже ця “краса” не лише відволікає, але й накопичує порох.

Перевіряти чистоту в маршрутках має механік. Він зобов’язаний оглядати транспортний засіб перед випуском на маршрут. Якщо автобус брудний, його відправляють на мийку. “Ми за те, щоб машини їздили чистенькі, але часто буває так, що після виїзду на маршрут уже не видно, що маршрутку мили”,– каже Роман Лобода. 

ДО ТЕМИ

Щодня в управління транспорту Львівської міської ради надходить близько десяти скарг від мешканців на неякісні перевезення. Однак, за словами Андрія Білоуса, на бруд у маршрутках львів’яни не скаржаться.

“Так само, як не скаржаться на куріння, немає і скарг на чистоту. На жаль, львів’яни вже звикли їздити у брудних маршрутках. Найбільше звернень надходить від пільговиків (90%), решта стосується недотримання графіка руху, а про все інше мешканці чомусь забули”, – каже посадовець. 

 

Без санітарного контролю

Як розповідають у міській санепідемстанції, в санітарних правилах нормується тільки робоче місце водія. Натомість, чистота в салоні громадського транспорту залишається поза увагою. Цікаво, що й кабіни водія перевіряють у середньому лише раз в рік. 

– Перевірки здійснюємо найчастіше вибірково. Якщо, наприклад, є 10 однакових автобусів, досліджуємо лише один із них. Перевіряємо шум, запиленість, загазованість. А решту ж прирівнюємо до перевіреного. Ми не в змозі перевірити всі автобуси, бо це довга і коштовна робота, – каже “Пошті” Анатолій Бейзим, лікар відділення гігієни праці Львівської міської санепідемстанції.  

За його словами, існують лише загальні санітарні вимоги: у громадському транспорті має бути чисто. Однак конкретних норм немає і в санстанції. Не нормується і частота прибирання у маршрутках. 

– Ми пишемо приписи, що засіб для миття повинен мати гігієнічний висновок. Як правильно мити і як часто це слід роботи, приписів немає. Є загальні вимоги – мусить бути чисто, – каже Анатолій Бейзим.

Реалії та перспективи 

Чиновники з міського управління транспорту нарікають, що не мають реального впливу для розв’язання проблеми, бо у договорі з перевізником вимоги чистоти прописані одним реченням. Йдеться про те, що перевізник зобов’язаний

“…забезпечувати відповідність технічного та санітарного стану транспортного засобу чинним нормам і стандартам”. Тобто чітко не сформульована відповідальність сторін за дотримання норм чистоти.

– При заїзді в парк прибирати і мити автобус слід щоденно, однак не на багатьох підприємствах це роблять, – визнає Андрій Білоус, заступник начальника управління транспорту та зв’язку міськ­ради. – Фізично це перевірити неможливо. Адже склад управління – лише 11 людей.

Наразі важелів впливу на прибирання громадського транспорту в міськраді немає. Поліпшити ситуацію транспортники обіцяють з наступного року. У нових договорах із перевізниками чіткіше пропишуть, хто і як має відповідати за чистоту маршруток. За словами Андрія Білоуса, умовами договору з новими перевізниками передбачать планові й позапланові перевірки — так звані технічні аудити. Їх здійснюватимуть спеціальні комісії, у складі яких – представники влади та громадських організацій.

– Новим договором ми передбачаємо чергові технічні аудити, під час яких із залученням громадських організацій зможемо здійснювати виїзди до перевізника і перевіряти рівень чистоти, – зазначив Андрій Білоус.

Якщо висновки технічного аудиту будуть незадовільними, члени комісії надсилатимуть перевізникові попередження. У випадку двох незадовільних висновків технічного аудиту договір із перевізником обіцяють розривати. Чинні договори такої процедури не передбачають. 

КОМЕНТАРІ

Ірина Богдан, студентка:

Вадим Гусак, інженер:

- Звісно, проблема з чистотою теж є, але її на фоні інших, більш суттєвих проблем, іноді просто не помічаєш. У цьому частково винні й самі пасажири. Нерідко вони розкидають у салоні сміття, приліплюють жуйки...  - Більшість львівських маршруток не є чистими. Іноді на вікнах так багато пороху, що якщо до них притулитись, залишаються сліди на одязі. Але, окрім чистоти, є безліч інших проблем. Я щодня користуюсь послугами 31-ї маршрутки. Частенько там не відчиняються задні двері, тому пасажири змушені пробиратись через усю маршрутку, щоб вийти з неї. Також улітку, коли на вулиці шалена спека, люки в цих маршрутках не відчинялись, вони просто були забиті наглухо. Пам'ятаю також випадок, (йдеться не про 31-шу маршрутку), коли автобус різко загальмував, і я перекинувся разом із поломаним кріслом. 

Роман Котів, львів'янин:

- Бувало таке, що їздив у брудних маршрутках. Особливо це стосується маршруту №81. Там узагалі автобуси якісь "недороблені", і брудні, і розвалюються, таке враження що вони саморобні. Але періодично користуюсь послугами маршруту №85, і таких проблем там не помітив, навіть якщо буває щось брудне чи поламане, цю проблему усувають у короткі терміни. Нові автобуси №11 теж тішать охайним виглядом водіїв та якістю перевезення. Загалом міські маршрутки можна розділити на нові і старі. Нові переважно прибирають і ремонтують вчасно. Натомість щодо старих складається враження, що їх планують добити на дорозі разом із пасажирами.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8286 / 4.15MB / SQL:{query_count}