Олеський замок у сімці найкращих замків України

Триває третій етап всеукраїнського конкурсу “Сім чудес Ук­раїни: замки, фортеці, палаци”.

Триває третій етап всеукраїнського конкурсу “Сім чудес Ук­раїни: замки, фортеці, палаци”.

Зокрема, з-поміж 138 претендентів із усіх областей держави експерти обрали 21 фіналіста: сім найвеличніших замків, сім найкращих фортець та сім найгарніших палаців. 
Так, у неділю, 23 жовтня, о 20.00, на телеканалі ТВі покажуть передачу про один із найвідоміших об’єктів Львівщини – Олеський замок. Це одна з передач циклу, присвяченого фіналістам конкурсу  “Сім чудес України: замки, фортеці, палаци”, який стартував на ТВі 10 вересня. 
Цієї неділі знімальна група на чолі з Миколою Томенком, головою оргкомітету акції “Сім чудес України”, та спільно з Борисом Возницьким, директором Львівської галереї мистецтв, нададуть глядачам ексклюзивну можливість ознайомитися з колекцією унікальних скарбів капуцинів (більше двох тисяч екземплярів), які були збережені на території Західної України. 
Метою програм є по-новому відкрити унікальні об’єкти, дізнатися їхні таємниці, оцінити культурну, історичну та архітектурну значущість. 
Телепередачі транслюватимуться на каналі ТВі щотижня. 
За умовами конкурсу, остаточних переможців акції буде визначено шляхом експертного та інтернет-голосування (50/50). 
Триватиме голосування до 1 грудня 2011 року, а  обрати власну сімку переможців та віддати за неї свій голос можна на офіційному сайті акції http://7chudes.in.ua. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.5287 / 4.06MB / SQL:{query_count}