Авіаперельоти подешевшають, якщо буде конкуренція

Роман Гонтарєв, в. о. гендиректора ДП “Міжнародний аеропорт “Львів”, про готовність нового термінала, авіавподобання львів’ян та причини високої вартості повітряних перевезень  

Роман Гонтарєв, в. о. гендиректора ДП “Міжнародний аеропорт “Львів”, про готовність нового термінала, авіавподобання львів’ян та причини високої вартості повітряних перевезень  

На довготривалу модернізацію аеропорту до Євро-2012 великі надії покладають як влада міста, так і львів’яни. Влада сподівається на те, що після оновлення підвищиться клас гостей, а отже, й потенційних інвесторів, які вкладатимуть гроші в місто. А мешканці чекають на збільшення конкуренції між авіаперевізниками та здешевлення перельотів. Чи відповідатимуть повітряні ворота Львова  європейському статусу міста, чиї надії будуть виправдані і що для цього потрібно, “Пошті”  розповів Роман Гонтарєв, в. о. гендиректора ДП “Міжнародний аеропорт “Львів””.  

– Анонсували, що до кінця року здадуть і злітно-посадкову смугу, і термінал аеропорту. Скажіть, будь ласка, чи встигаєте?

– Встигаємо. Вже 15 листопада здамо другу ділянку реконструйованої злітної смуги довжиною 2000 м. 
Першу ділянку довжиною 1600 м ми отримали 25 серпня. Загалом вона матиме 3300 м, і до кінця року її завершать. Щодо приміщення нового термінала, то тут тривають оздоблювальні роботи, технічне оснащення і налагодження систем, ескалаторів, ліфтів та іншого. Новий термінал будемо приймати 25 грудня. Далі в нас залишиться три місяці для тестування нового обладнання. Крім того, необхідно навчити персонал. Саме тому термінал запрацює наприкінці березня. 

– Що на практиці дасть продовження злітної смуги?

– До цього Львів не міг приймати далекомагіст­ральні літаки, літаки, які виконують трансатлантичні рейси та на Далекий Схід. Така смуга дозволить нам приймати важкі аеромашини. Зможемо приймати рейси, наприклад, із Торонто чи Нью-Йорка.
Про авіавподобання львів’ян 

– Чи велися вже пере­говори з фірмами-перевіз­никами про запровадження  нових рейсів?

– Переговори тривають, поки що я не можу назвати, які саме це компанії. Є державна концепція розвитку аеропортів. Наразі будують три нові сучасні термінали: у Львові, Києві та Донецьку. Це будуть найсучасніші аеро­порти, яких в Україні ще не було. Не секрет, що іноземні компанії передусім цікавляться столичним аеропортом, на регіони вони не надто зважають. Саме тому уряд розробляє таку стратегію розвитку, за якої, якщо компанія хоче робити вильоти з Києва, вона також має розпочати свої рейси з двох інших аеропортів: у Львові та Донецьку.

– Скажіть, будь ласка, на які рейси є попит зі Львова? Куди хочуть літати львів’яни? 

– Львів – специфічний регіон. Тут є значний пасажиропотік до країн Європи. Здебільшого через те, що багато людей із західного регіону  працює за кордоном. Завдяки тісним родинним зв’язкам трафік між Львовом і Європою дуже насичений. Також ми досліджували напрямок Північної Америки — Канаду та США. Він теж має великий потенціал, адже там живе значна кількість представників української діаспори.

– Щодо внутрішніх рейсів, із якими українськими містами варто поєднати Львів?

– Поки що в Україні маємо лише сполучення регіонів зі столицею. Немає повітряного сполучення між сходом та заходом – ми не можемо дістатися Харкова, Донецька, Луганська. А між цими містами тисячі кілометрів! Їхати поїздом для багатьох людей не дуже зручно. Однак не всі українські авіакомпанії готові до міжрегіональних рейсів. У вирішенні цього питання робимо велику ставку на компанію “Wizz Air”. Можливо, вона розпочне внутрішнє сполучення між українськими містами. 

– Прошу сказати, коли будуть відновлені рейси, які були зняті  на час реконструкції смуги?

– Рейси призупинили то­му, що була закоротка злітна смуга, й авіакомпанії, які мали великі літаки, не могли здійснювати польоти до Львова. Деякі авіакомпанії змінили свої літаки на менші і продовжували працювати. Решта ж чекають нової злітно-посадкової смуги. Розклад літаків змінюється два рази на рік – в останні вихідні березня та останні вихідні жовтня. На жаль, в останні вихідні жовтня ми ще не будемо мати 2000 м нової смуги, вона буде тільки 15 листопада. Тоді й очікуємо повернення перевізників із більшими літаками. А вже з 25 березня наступного року будуть відновлені всі рейси, і також ми очікуємо нових перевізників.
Про тарифну політику 

– Наразі авіаперевезення в Україні залишаються розкішшю. Коли на наш ринок прийдуть дешеві авіалінії? 

– Аеропорт не визначає тарифної політики авіакомпанії, це їхня внутрішня справа. Почнемо з того, що в Україні ринок авіакомпаній не дуже задовольняє споживача. По-друге, у нас фактично немає конкуренції. Є група авіакомпаній “Аеро­світ” і “Міжнародні авіалінії України”, і  все! Вони розподілили між собою основні напрямки перельотів. Звичайно, є ще кілька іноземних компаній. Відсутність конкуренції сприяє високим цінам. Наступним чинником є ціна пального, яка постійно зростає. В Україні вартість пального дещо відрізняється від вартості у тій же Європі. У нас воно дорожче. Саме тому авіаквитки такі дорогі…

– Чи можна очікувати на  здешевлення авіаперевезень в Україні?

– Теоретично цього можна очікувати, коли на український регіон прийде багато авіакомпаній, як іноземних, так і вітчизняних. Щоб ціни зменшувалися, потрібна конкуренція.
Про штат, сервіс та безпеку

– Який сьогодні штат аеропорту і яким він буде після оновлення? 

– Зараз у нас працює близько 700 людей. Пікове навантаження буде в період Євро-2012, однак конкретної цифри назвати не можу. Адже в цей період в аеропорту працюватиме багато волонтерів. Після відкриття  аеропорту тут працюватиме близько 1000 людей. У нас з’явиться чимало пропозицій для фахівців, які обслуговуватимуть “технічну начинку” терміналу аеропорту; систему кондиціонування, контролю доступу й таке інше. Попит також буде на так званих “customer service staff” – людей, які обслуговують пасажирів. Ми робимо ставку на молодих, перспективних, амбітних людей зі знанням іноземних мов. 

– Щодо супутньої інфра­структури довкола і всередині аеропорту. Чи буде він комфортним для пасажирів?

– Ми облаштуємо велику автостоянку (більш ніж на 1000 місць) навпроти нового термінала. Решта інфраструктурних елементів: кафе, комерційні зони, магазини – будуть розташовані всередині. Облаштуванням займуться компанії, до яких у нас будуть відповідні вимоги. Щодо фінансування, то навколишня інфраструктура облаштовується за рахунок державних коштів, усі її елементи включені до проекту термінала. Державою вже передбачені гроші для проведення цих робіт.     

– Скажіть, будь ласка, як буде організована служба доставки в аеропорту? Чи є потреба власного таксі? Чи буде воно?

– У нашому аеропорту власного таксі не буде. Це не вигідно у Львові. Але проведемо конкурс на єдину компанію, яка надаватиме послуги таксі.

– Стосовно безпеки аеропорту. Які будуть заходи перевірки на період Євро-2012? Хто охоронятиме аеропорт? Чи будуть якісь додаткові заходи?

– На період Євро-2012 тісно співпрацюємо з УЄФА, з європейськими структурами, які піклуються про безпеку як уболівальників, так і пасажирів. Загалом безпеку в аеропорту організовує служба авіаційної безпеки, яка є структурою аеропорту.

– А що буде зі старою будівлею? 

– Щодо старої будівлі, то зараз розглядаємо кілька проектів. Можливо, це буде термінал для бізнес-авіації та прийому бізнес-делегацій на високому рівні. 

– Чи у Львові прийматимуть приватні літаки і чи очікуєте суттєвого збільшення чартерів?

– Приватні літаки ми як приймали, так і будемо приймати. Ми ніколи не призупиняли цей процес. Як і всі інші міста, які прийматимуть Євро-2012, очікуємо значного збільшення чартерних рейсів із уболівальниками.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.5549 / 4.15MB / SQL:{query_count}