Львівські новини: телеграф

Львівщина готова до опалювального сезону на 99%. Про це заявив заступник голови облдерж­адміністрації Володимир Губицький. 

До холоду готові

Львівщина готова до опалювального сезону на 99%. Про це заявив заступник голови облдерж­адміністрації Володимир Губицький. Найгірша готовність котелень та снігоприбиральної техніки, приблизно на 96%, повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Ремонт магістралей

Сьогодні ремонти доріг тривають на десяти основних транспортних магістралях Львова. Зокрема, це вулиці Зелена, Пасічна, Городоцька (на ділянці від Кульпарківської до Кузневича) та  Шевченка.
Окремо у співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку ремонтують вулиці, де прокладені трамвайні колії. Це  вул. Личаківська (від площі Митної до вул. Заньковецької), Мельника, Чупринки, Коновальця, Городоцька (від вул. Бандери до вул. Шевченка). Зараз на цих вулицях завершені  тривалі роботи із заміни інженерних мереж,  і вже розпочалися роботи з облаштування дорожнього полотна. Роботи виконує турецька компанія “Онур”.

Поляки даватимуть термінові візи

Генеральне консульство Республіки Польщі у Львові планує скоротити термін видачі термінових віз українцям з п’яти до 1-2 днів, повідомив керівник відділу особливого руху, консул Генерального консульства Польщі у Львові Єжи Тімофеюк. Щоправда, такі візи суттєво дорожчі. За словами Андрія Лепака, представника громадської ініціативи “Європа без бар’єрів” у Львові, їх ціна – 70 євро, заявники проходять ту саму процедуру, що й на звичайні візи. 

Додаткові номери

У рамках підготовки до Євро-2012 у п’яти готелях Львова відкриють додаткові номери. Планується відкриття готелю “Нобіліс” (49 кімнат), друга черга будівництва готелю “Леополіс” (33 номери), готелю “Вінтаж” (17 номерів) та готелю “Швейцарський” (18 номерів). а також завершення будівництва готелю “Євроспорт”
(34 номери).
“За нашими підрахунками, у межах міста ми маємо 18 780 місць, де можуть розміститися уболівальники, і за межами міста ще 11 тис. місць. Тобто загалом можемо розраховувати  на 30 тис. місць. Прогнози щодо прибуття фанів, які будуть проживати у Львові  під час чемпіонату, коливаються у межах  11 тис. осіб”, – зазначив Олег Вілюра, заступник директора департаменту Євро-2012.
Нагадаємо, що місто на 114% виконало зобов’язання з розміщення сім’ї УЄФА. Угоди підписано на 2896 місць, тоді як  вимога УЄФА – 2545 місць у готелях.

Відкриття басейну

На Львівській навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міноборони України 24 вересня відкрили реконструйований 50-метровий басейн. Андрій Садовий, міський голова, наголосив на тому, що до сьогодні у Львові був “живим” лише один 50-метровий басейн – у львівському аквапарку “Пляж”. Міський голова сподівається, що невдовзі вдасться відновити ще один 50-метровий басейн у СК “Динамо”, а також повідомив, що наступного року новий 25-метровий басейн, облаштують на Сихові.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.4274 / 4.08MB / SQL:{query_count}