Є ще порох у порохівницях

Понад 61% львів’ян по­важ­­ного віку мають проб­леми, у роз­в’я­зан­ні яких потрібна допомога юристів, представників соцзахисту та ЖКГ.

Понад 61% львів’ян по­важ­­ного віку мають проб­леми, у роз­в’я­зан­ні яких потрібна допомога юристів, представників соцзахисту та ЖКГ.

Найболючішими проблемами для них є низьке матеріальне забезпечення, погане здоров’я, висока плата за комунпослуги та харчі, а також брак освітніх програм для пенсіонерів. Такими є результати дослідження, яке провів Центр вивчення громадської думки Інституту міста. В опитуванні взяли участь 200 осіб похилого віку. 
За словами керівника Цент­ру Мар’яни Малачівсь­кої, у людей літнього віку практично немає активного відпочинку. “94% респондентів зазначили, що для них “відпочинок” – це перегляд ТБ, 80% – читають пресу, 71% – відвідують церкви, синагоги, костели, – каже вона. – На противагу пасивному відпочинку, лише 2% відвіду­ють гуртки, студії, 17,3% займаються спортом, тобто роблять ранкову гімнастику”.
За її словами, майже 60% осіб хотіли б відвідувати екскурсії, безкоштовні секції, брати участь в освітніх заходах, семінарах, концертах, фестивалях. Вони потребують безкоштовних оздоровчих і освітніх програм, більшої можливості активного і творчого відпочинку. Що цікаво, майже третина літніх людей погодилися б розв’язувати проблеми міста, а також готові поділитися досвідом із молоддю. Нагадаємо, 16 жовтня на подвір’ї Палацу мистецтв відбудеться Ярмарок можливостей людей літнього віку. Там люди поважного віку зможуть ознайомитися з різними програмами, спортивними федераціями, роботою громадських організацій, центрів, спілок і клубів. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.9205 / 4.34MB / SQL:{query_count}