Загрозливі перевезення

Кожна п’ята маршрутка, яка курсує Львовом, несправна 

 Кожна п’ята маршрутка, яка курсує Львовом, несправна 

 Згідно з результатами останньої перевірки ДАІ щодо технічного стану маршруток (її провели одразу ж після аварії на вул. Зеленій, коли перекинувся автобус Львів – Давидів – “Пошта”), серед найпопулярніших порушень  — несправність гальмівної або рульової системи, зношеність протекторів шин, недозволене переобладнання. При цьому несправності інспектори виявили в кожній п’ятій машині (!).
— Перевірка починається о п’ятій-шостій годині ранку, коли  маршрутні транспортні засоби випускають на лінію. Екіпажі ДАІ в різних частинах міста перевіряють, чи є механік, який контролює технічний стан транспортних засобів, чи випускає він справні маршрутки, чи присутній медичний персонал, – розповідає Світлана Добровольська, керівник прес-центру обласного ДАІ. –  Після цього триває перевірка безпосередньо на лінії. Інспектори контролюють дотримання водіями правил дорожнього руху. Далі вже на кінцевих станціях даівці перевіряють документацію водіїв, а також стежать за тим, чи не перебувають вони у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Такі випадки теж нерідко траплялись.
 
За словами Світлани Добровольської, немає більш чи менш  небезпечних технічних несправностей. Кожна, здавалося б, найдрібніша поломка може призвести до фатальних наслідків. Тож, якщо у транспортному засобі є будь-яка технічна несправність, категорично заборонено випускати його на лінію. При цьому перевезення пасажирів технічно несправним транспортом карається штрафом від 680 гривень. Однак штрафи не завжди злякають перевізників, а інших важелів впливу,  за словами ДАІ, у них немає. 
- Ситуація з маршрутками бажає бути куди кращою. Ми не маємо права позбавляти ліцензії перевізника – можемо хіба подати інформацію до Головавтотрансінспекції. До слова: власника автобуса Львів – Давидів, який перекинувся на вул. Зеленій, за результатами проведених перевірок і виявлених недоліків мали позбавити ліцензії ще півтора року тому. Було відповідне скерування від УДАІ до Головавтотрансінспекції…Загалом певен: переобладнані автобуси невдовзі стануть історією. Нові сучасні автобуси їх все більше витісняють, – розповів в інтерв’ю “Пошті” Андрій Карпінець, начальник УДАІ у Львівській області
Чиновники
теж безсилі
 
Тоді як ДАІ штрафує порушників, міські чиновники  тільки інформують перевізників про несправність їхнього транспорту. За словами Андрія Білоуса, заступника начальника управління транспорту та зв’язку міськради, реальних засобів боротьби з проблемою технічно несправних маршруток у ратуші немає.
– Сьогодні реальних механізмів боротьби з цією проблемою в нас дуже мало. Ми, звісно, впливаємо на перевізників — інформуємо про незадовільний технічний стан транспортних засобів. Зараз оголошено конкурс на нових перевізників, адже договори зі старими закінчуються. У нових договорах плануємо чітко прописати штрафні санкції за технічні несправності, аж до розірвання угоди. Контроль має стати значно жорсткішим. У нових договорах ми пропишемо так званий черговий технічний аудит — перевірки технічного стану транспортних засобів, а також позачерговий технічний аудит — перевірки, які будуть основані на двох і більше скаргах від мешканців. Поки що реальних засобів впливу немає. Гадаю, більше повноважень у контролі за технічним станом маршрутних транспортних засобів має ДАІ.
За словами Андрія Білоуса, із впровадженням нової транспортної схеми несправні маршрутки відійдуть у минуле. Управління планує позбутись переобладнаних маршруток, а також вилучити з експлуатації старий громадський транспорт.
На думку перевізників, незадовільна ситуація з технічним станом громадського транспорту насамперед стосується тих, хто не має відповідних ланок транспортного підприємства.
— Така ситуація зумовлена тим, що є частина перевізників, які не мають ні кола, ні двора. Немає повноцінного транспортного підприємства з технічною, диспетчерською та медичною службами, – зазначає  Роман Лобода, президент громадського об’єднання “Захід-Автотранс”. – Друга причина — в нашій бідності. Ми не можемо мати висококваліфікованих фахівців, не можемо конкурувати зі структурами, які платять більше. 
Найчастіше скаржаться пенсіонери
Городяни якістю перевезень вкрай незадоволені. Про це передусім свідчить кількість скарг на гарячу лінію міста. 
— Цьогоріч скарг від мешканців на неякісні перевезення побільшало. За літній період цього року на гарячу лінію міста надійшло 238 звернень. Торік за цей час схожих звернень було набагато менше — 148, – розповів “Пошті” Андрій Козак, головний спеціаліст гарячої лінії міста. — Найчастіше скаржаться пенсіонери та пільговики. Водії або ж відмовляються їх перевозити, або перевозять, проте перед цим трапляється багато неприємних інцидентів. Мешканці часто звертаються до нас із проханням надати додаткові транспортні засоби чи продовжити той чи інший маршрут. Адже в годину пік дуже важко дістатись з одного району міста в інший. Нещодавно мешканці звертались до нас із проханням продовжити соціальний маршрут №5 від Оперного театру  до “Бомби”.
Звертаються львівські пасажири безпосередньо і до перевізників. Проте, за словами пана Лободи, скарг, які найчастіше надходять телефоном, небагато. 
– Є певні зауваження: не там зупинився, нагрубіянив, різко загальмував. Частенько мешканці скаржаться на погану поведінку водія. Найвища міра покарання — це звільнення. Якщо водій здійснив грубе порушення — ми приймаємо рішення про його звільнення з роботи. Проте спершу проводимо розмову з цією людиною, адже сьогодні є кадрова проблема з водіями. Цього року вже звільнено понад 100 водіїв. 
Скаржитись — скаржаться, проте до суду не поспішають. Як розповів Роман Лобода, позовні заяви від городян трапляються дуже рідко і, як правило, пов’язані з ДТП. Постраждалі мешканці вимагають компенсації, відшкодування збитків тощо. 
Уляна Депутович 
Для охочих висловити свою думку стосовно львівського транспорту, розповісти про конкретний інцидент або ж дізнатись права та обов'язки пасажирів Інформаційно-правовий центр "Наше право" розробив спеціалізований інтернет-проект "Пасажири про маршрутки".  Сайт запустили в січні цього року з адресою http://marshrutka.org.ua/. Відтоді він є майданчиком скарг та пропозицій для львів'ян, які користуються послугами громадського транспорту.- Громадськість знає все про владу, перевізників, але нічого не знає про пасажирів. Сайт покликаний захистити їхні права. Всі охочі можуть висловитись у спеціальній рубриці  про те, якими аспектами громадського транспорту вони невдоволені, - розповідає Андрій Лепак, президент Інформаційно-правового центру "Наше право". Щомісяця або раз у два місяці працівники центру узагальнюють відгуки пасажирів. Далі їх відсилають в управління захисту прав споживачів м. Львова, а також в управління транспорту і зв'язку ЛМР. За результатами узагальнень, проведених Інформаційно-правовим центром "Наше право", пасажири найчастіше скаржаться на невихованість водіїв, недотримання розкладу руху, переповнені маршрутки та технічні несправності громадського транспорту. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7112 / 4.14MB / SQL:{query_count}