Гроші на дороги

Ремонти на більшості львівських шляхів виконують у борг

Ремонти на більшості львівських шляхів виконують у борг

Днями Львів має отримати від держави перший транш у розмірі 38,2 млн  грн на оплату ремонтів доріг.  А до кінця вересня місту повинні перерахувати 180 млн грн. Натомість, борг перед підрядниками, які ремонтують львівські шляхи, сягнув 270 млн грн і зростає далі. 
– Вирішено питання щодо того, аби кошти прийшли. Ухвалена відповідна постанова Кабінету Міністрів. Як мене поінформував  виконувач обов’язків керівника Національного агентства з підготовки до Євро-2012, платіжка на 38,2 млн гривень лежить у казначействі, чекає на перерахунок для Львова. Сьогодні-завтра ці кошти надійдуть. Це перший транш, до кінця вересня ми маємо отримати 180 млн гривень, – повідомив Андрій Садовий, міський голова Львова.
 При цьому мер визнав, що цих коштів буде недостатньо, щоб розрахуватися з підрядниками. Адже на сьогодні сума боргу перевищує 270 мільйонів гривень і постійно зростає. Однак він вірить, що держава гроші дасть. 
– Я переконаний: держава виконає свою обіцянку, і всі кошти ми отримаємо та розрахуємося з підрядниками. Врешті, вони знають, що отримають кошти лише після виконання робіт. Саме тому ми  працюємо з тими підрядниками, які мають фінансову потужність, а не з посередниками. Ми беремо підрядників, які мають техніку, фахових працівників і які готові виконувати роботи і чекати на кошти. Така практика є у всіх розвинених країнах світу, – повідомив Андрій Садовий
У компанії “Онур”, яка виконує ремонти більшості вулиць міста, теж  оптимістично налаштовані і вважають, що керівництво компанії зважило всі ризики, коли вирішило працювати в борг. 
– Звичайно, не знайдеться жодної компанії, яка би схвально ставилася до роботи в борг. Але ми усвідомлюємо, що, якщо не  ми виконуватимемо цю роботу, то знайдеться хтось інший, хто її зробить. Борг перед нами є, тому ми намагаємося працювати за власні ресурси і джерела, якщо бракує, беремо кредит, якщо буде дуже важка ситуація з кредитами, то ми призупинимо роботи. Але основні об’єми робіт,  виконання яких є негайними, ми завершимо, – запевнив Февзі Айранджи-оглу, представник фірми “Онур”. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7822 / 4.08MB / SQL:{query_count}