Домогтися ГАРАНТОВАНИХ соціальних виплат

Завтра, 7 жовт­ня, о 14.00, біля па­м’ятника Т. Шевченкові Об’єднання профспілок Львівщини проведе мітинг.

Завтра, 7 жовт­ня, о 14.00, біля па­м’ятника Т. Шевченкові Об’єднання профспілок Львівщини проведе мітинг.

Акцію приурочать до Всесвітнього дня дій за гідну працю, який відзначають саме сьомого жовтня, та Міжнародного дня боротьби з бідністю, що припадає на 17 жовтня.
Так, щоб гідно прохарчуватися та вчасно оплатити комунальні послуги, розмір мінімального прожиткового мінімуму, станом на 1 жовтня 2011 р., за розрахунками спеціалістів Об’єднання профспілок Львівщини, повинен становити 1318 грн 60 коп.
Водночас, на Львівщині понад 11 тис. осіб досі отримують мінімальну зарплату, яка з 1 жовтня становить 985 грн. Вісім мільйонів пенсіонерів отримують пенсію до 1 тис. грн. Більше 11 тис. працівникам не можуть виплатити заборговану їм зарплату, сума якої, станом на 1 вересня, в області становить понад 66 млн грн. А якщо враховувати, що з початку року ціни на споживчому ринку області зросли на 4,2%, переважно це стосується подорожчання свинини, м’ясного фаршу, птиці та соняшникової олії, більшість людей живуть за межею бідності.
“На мітинг запросили голів та членів профспілкових організацій, профспілкових активістів та львів’ян, щоб вони заявили про свої права та їх відстояли, – каже голова Об’єднання профспілок Львівщини Роман Дацько. – Ми підготували проект резолюції, в якому звертаємося до президента України, голови ВРУ та глави уряду, в якому прагнемо домогтися гарантованих соцвиплат у держбюджеті 2012-го, встановлення розміру мінімальної зар­плати на основі об’єктивно розрахованої вартісної величини прожиткового мінімуму, повернення всієї суми заборгованості із зарплати і повної компенсації за її затримку, введення мораторію на зростання цін на життєво необхідні товари і заборони підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, детінізації зайнятості та оплати праці, недопущення посилення податкового тиску на трудові доходи тих, хто працює, тощо”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1153 / 4.35MB / SQL:{query_count}