телеграф

  Світлофори “заговорять”.  Церква для вірян.  Нові тепломережі.   Освітянська премія. Благодійність для тварин  

Світлофори “заговорять”

Завдяки проекту “Доступна Львівщина очима незрячих” у Львові озвучили 14 світлофорів. Наступного тижня “заговорить” ще 31 світлофор. Зокрема, встановлено на перехрестях: Стрийська – Автовокзал – 4 звукові пристрої; Стрийська – Хуторівка – 2; Червоної Калини – 4; Ковельська – Богдана Хмельницького – 2; Сахарова – Горбачевська – 2 звукові пристрої. Також озвучені відділи соціального захисту в кожному районі міста, будівлі Львівської міської ради та Палацу
культури ім. Гната Хоткевича.

Церква для вірян

Депутати Львівської міської ради на сесії 29 вересня передали у власність релігійної громади Української греко-католицької церкви будівлю церкви Св. Климентія у
м. Львові, на вул. Генерала
Т. Чупринки, 70. Релігійна громада Львова звернулась до влади з проханням передати приміщення церкви в користування на 50 років. Натомість Андрій Садовий, міський голова Львова, запропонував передати церкву у власність релігійної громади. Досі церква Св. Климентія перебувала у комунальній власності міста. Відтак депутати підтримали пропозицію мера.

Нові тепломережі

До початку опалювального сезону ЛКП “Залізничнетеплоенерго” замінило 2,1 км тепломереж. Під час повторних гідравлічних випробувань виявили та ліквідували 23 пориви. Працівники “Залізничнетеплоенерго” виконали ремонт 8-ми котлів у котельнях: на вул. Кульпарківській, 95а, вул. С. Петлюри, 4а, вул. Сяйво, 17а та поточний ремонт двох парових водопідігрівачів діаметром 630 мм (вул. С. Петлюри, 4а). “Цього року ми провели масштабні ремонтні роботи, аби якісно підготуватись до початку опалювального сезону. Власними силами підприємства виконано капітальних та поточних ремонтів на суму майже 2,3 млн грн”, – повідомив Віталій Каменський, головний інженер ЛКП “Залізничнетеплоенерго”.

Освітянська премія

Двом львівським науковцям присуджено Державні премії України в галузі освіти у номінації “наукові досягнення в галузі освіти” за цикл робіт “Комплекс освітніх інформаційних технологій подання, запам’ятовування та опрацювання надвеликих об’єктів інформації в процесі навчання”. Йдеться про Андрія Слюсарчука, професора кафедри “Інформаційні системи та мережі” Національного університету “Львівська політехніка”, доктора медичних наук, та Олександра Червоного, молодшого наукового співробітника Національного університету “Львівська політехніка”. Науковці отримали по 150 тис. грн.

Благодійність для тварин

Львівське товариство захисту тварин видало з нагоди Міжнародного дня захисту тварин календар 2012 року. Презентація календаря відбудеться сьогодні, о 19 годині, в Музеї Ідей. Календар є благодійним проектом товариства захисту тварин, під опікою якого близько 200 собак і 50 котів. Кошти від реалізації накладу поліграфічної продукції скерують на утримання тварин та прилаштування їх у добрі руки. Окрім презентації календаря, Музей Ідей пропонує львів’янам переглянути документальний фільм “Собаки і люди. Відданість і зрада”, а також взяти участь у дискусії про проблеми безпритульних тварин в Україні, зокрема, про масове отруєння собак у Львові.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.6188 / 4.08MB / SQL:{query_count}