Музичні експерименти

У Львові відбувся унікальний музичний проект “Рок-симфонія”

У Львові відбувся унікальний музичний проект “Рок-симфонія”

Знаний гурт “Кожному своє” разом із симфонічним оркестром Національної музичної академії ім. Лисенка відіграли півторагодинний концерт “Рок-симфонія”. Упродовж вечора на сцені перебувало понад півсотні музикантів. Лише один оркестр складався з близько шістдесяти студентів академії. Диригент – заслужена артистка України Зінаїда Остафійчук. 

За час виступу виконали 15 нових і старих композицій гурту. Репертуар групи “Кожному своє” складається з власних пісень, слова, музику та аранжування до яких пише лідер групи Остап Панчишин. Власне, аранжуванням пісень для симфонічного оркестру займався теж Остап. Більшість  виконаних пісень згодом вийдуть у новому альбомі групи. 

Також глядачів потішили не тільки чудовою музичною частиною, але й  світловим та лазерним шоу, яке стало гарним доповнен­ням до виступу.

Остап Панчишин розповідав, що в разі успіху цього проекту, група проведе схожий концерт, але вже із елементами хорового співу. Що ж, судячи із суботнього аншлагу, обіцяний концерт львівського гурту не за горами. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6309 / 4.05MB / SQL:{query_count}