Дорожні тромби

На ремонт закривають ще й частину проспекту Свободи та вулицю Шота Руставелі

На ремонт закривають ще й частину проспекту Свободи та вулицю Шота Руставелі

Від сьогодні проспект Свободи частково закриють на реконструкцію. Наразі йдеться про ділянку від вул. Городоцької до вул. В. Гнатюка з непарного боку проспекту. Також уже закрили на ремонт частину вул. Шота Руставелі на ділянці від вул. Архипенка до вул. Костомарова. Відкрити її для руху планують до
1 жовтня.

- Роботи із замощення вулиці завершать 21 вересня. Але вона буде закрита приблизно до 1 жовтня. Дорожнє полотно має вистоятися і зміцніти, згідно із державними будівельними нормами, 23 тижні, - розповів Роман Кінзера, директор ПП "Гарантспецбуд".

Натомість, скільки триватиме ремонт проспекту Свободи, в ратуші не кажуть.

– Цього року ми плануємо капітально відремонтувати проспект Свободи. Там буде укладена бруківка, яка є під асфальтом, викладена гранітною плиткою велодоріжка, відремонтовані тротуари. А також необхідно буде наново під’єднати водопровідну мережу. Зараз ще важко визначити терміни, бо роботи ще не розпочалися, але ремонтувати проспект ми будемо в чотири етапи, перекриваючи окремо парну та непарну сторони, – повідомив Ігор Фалюта, в. о. начальника управління капітального будівництва міськради.

Роботи виконуватиме переможець тендера – ПП “Мірт”. Нагадаємо, як вже писала “Пошта”, у ратуші зазначали, що перемощення проспекту коштуватиме орієнтовно 12,5 млн грн. Водночас реконструкція ділянки на вул. Ш. Руставелі коштуватиме Личаківській райадміністрації 290 тисяч. За ці кошти перемостять бруківкою 900 кв. м проїжджої частини, дощоприймачі та повністю перемостять тротуари. За словами Івана Лозинського, голови Личаківської райадміністрації, на реконструкції цієї дороги вдалося зекономити, за рахунок чого виконати додаткові обсяги робіт.

– Ми заклали кошти на формування бетонної основи вулиці. Натомість, коли бруківку зірвали, виявилося, що бетон лише частково вимила вода та денеде забрали під час заміни комунікацій, на решті території він залишився. Отож, ми переробили кошторис і використали гроші на перемощення тротуарів бетонними плитками 30 на 30 см. Крім того, тут в хорошому стані бордюри, тож ми деякі поміняли, а решту залишимо, – розповів Іван Лозинський.

При цьому додав, що це остання дорога, яку серйозно ремонтуватимуть цього року в районі. Максимум, що зроблять до кінця року, – це ямковий ремонт окремих внутріквартальних доріг – на більше коштів не вистачить. Загалом на реконструкцію вулиць рай­адміністрація витратила цього року приблизно
4 млн грн. А вже наступного в Личаківській РА планують відремонтувати вул. Архипенка, Пекарську та інші. На думку голови райадміністрації, особливо затратною буде вул. Пекарська. Там потрібно міняти всю інженерію, дорожнє полотно, дощоприймачі та інше.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7472 / 4.1MB / SQL:{query_count}