Районні відділи освіти ліквідують

На сесії Львівської міської ради 14 липня проголосували за припинення діяльності районних відділів освіти

На сесії Львівської міської ради 14 липня проголосували за припинення діяльності районних відділів освіти

В ухвалі, за яку проголосували 63 депутати, зазначено, що такі зміни будуть першим кроком до „оптимізації структури виконавчих органів Львівської міської ради, усунення дублювання їх повноважень та підвищення ефективності управління освітою”. Ухвала набиратиме чинності з 1 жовтня 2011 року.
Надалі поняття відділів існуватиме, проте вони не будуть районними, а працюватимуть у складі міського управління освіти за визначеним профілем. „Це однозначно прогресивний крок, який покращить роботу системи освіти і дасть змогу продукувати, опрацьовувати та реалізовувати нові ідеї у групах, які безпосередньо працюють у тому чи іншому напрямі”, – зазначив начальник міського управління освіти Володимир Огура.
У кожному районі створять ліквідаційні комісії, які будуть займатись припиненням діяльності відділів освіти. Працівників же частково переведуть у міське управління освіти, штатна чисельність якого збільшиться на 31 одиницю за рахунок зменшення штатної чисельності районних відділів освіти.
Таким чином, буде ліквідовано відділи освіти Галицького, Залізничного, Личаківського, Сихівського, Франківського, Шевченківського районів, а також Централізовану бухгалтерію установ освіти відділу освіти Залізничної районної адміністрації Львівської міської ради. Надалі повноваження районних відділів освіти будуть передані департаменту гуманітарної політики.
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.4131 / 4.07MB / SQL:{query_count}