На захист освіти

У Львові готують протести проти реформ Міносвіти.У День знань, 1 ве­ресня, українці протестуватимуть проти реформ міністра освіти і науки, молоді і спорту Дмитра Табачника. Акції протесту відбудуться під гаслом “З Табачника реформ, як з козла молока”. 

У Львові готують протести проти реформ Міносвіти
У День знань, 1 ве­ресня, українці протестуватимуть проти реформ міністра освіти і науки, молоді і спорту Дмитра Табачника. Акції протесту відбудуться під гаслом “З Табачника реформ, як з козла молока”.  
Організатором акції виступив Громадський рух “Відсіч”. Як стверджують члени руху, на відміну від інших країн, де студенти і громадяни не мають поняття, хто у них очолює Міністерство освіти, в Україні міністр освіти – “справжня зірка, яка користується великою популярністю серед студентів і навіть має персональний символ у вигляді бородато-рогатої тварини, що має пристрасть до капусти”.
“Першого вересня міністр освіти як людина, яка полюбляє публічні виступи та увагу телекамер, не  промине можливості продемонструвати високий фаховий та інтелектуальний рівень і публічно відзвітується перед президентом України за виконання його передвиборних обіцянок у галузі освіти, адже міністру є чим похвалитися”, – розповідають активісти “Відсічі” про свою акцію.
Акції заплановані у Києві (під стінами адміністрації президента на вулиці Банковій), у Донецьку (біля держадміністрації),  у Луцьку, Дрогобичі та Черкасах. Львів’яни  протестуватимуть на площі Ринок.
За словами активістки громадського руху “Відсіч” Ольги Сало, першовереснева акція протесту у Львові матиме дещо іший характер, ніж в решти містах України, й обіцяє бути дуже  цікавою.
– Ми плануємо презентувати пам’ятник Табачнику у вигляді  цапа. Під час презентації нагадаємо основні причини протесту. Ми розкажемо львів’янам, якої шкоди освіті завдав міністр Табачник та які його реформи було провалено, – розповідає Ольга Сало. – Спершу пам’ятник буде мобільним. З ним упродовж вересня ми хочемо обійти всі вищі навчальні заклади міста, де збиратимемо підписи студентів проти міністра освіти.
Активісти руху “Відсіч” планують піти зі зібраними підписами до міської влади, яку проситимуть про встановлення пам’ятника на одному з “видних” місць Львова. Пам’ятник стоятиме там до часу, поки Дмитро Табачник обійматиме посаду міністра освіти і науки, молоді і спорту України. “Ідея така – чим швидше Табачник звільнить міністерське крісло, тим швидше Львів позбудеться такого не надто приємного пам’ятника,” – зазначила Ольга Сало.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4012 / 3.98MB / SQL:{query_count}