Дозвілля для самотніх

Уже традиційно у Львівському міському територіальному центрі організовують цікаві акції, лекції та екскурсії, покликані  урізноманітнити та збагатити дозвілля людей похилого віку. Цього разу учасники відвідали Музей історії та релігії. Під час екскурсії львів’яни оглянули сакральні артефакти різних історичних епох, почули цікаві факти та ознайомились із особливостями розвитку релігійних течій в Україні.

Уже традиційно у Львівському міському територіальному центрі організовують цікаві акції, лекції та екскурсії, покликані  урізноманітнити та збагатити дозвілля людей похилого віку. Цього разу учасники відвідали Музей історії та релігії. Під час екскурсії львів’яни оглянули сакральні артефакти різних історичних епох, почули цікаві факти та ознайомились із особливостями розвитку релігійних течій в Україні. Відвідувачі екскурсії побували й у середньовічному підземеллі музею, який є комплексом монастиря домініканців, пам’ятки ХІІІ – ХVIII століть.
– Наша держава має багату історичну спадщину, яка тягнеться ще з давніх часів. У різні віки на території сучасної України проживали численні племена, народності, існували різні держави. З огляду на це кожен період історії вносив певну особливість у розвиток релігії, традицій віро­сповідання українців. Власне, цей пласт нашої історії, ми хотіли привідкрити і ближче ознайомити з ним наших підопічних, – зазначила керівник відділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського терцентру с. Анастасія Гій.
Нагадаємо, нещодавно самотні львів’яни – мешканці Шевченківського району – побували на пізнавальній екскурсії в монастирі святого Альфонса. Учасники відвідали музей блаженного Миколая Чарнецького, спільно помолились у монастирській каплиці, а також приклалися до мощей блаженного Миколая, які зберігаються у приміщенні монастиря.
 Довідка:
Львівський міський територіальний центр надає різні види соціальних послуг, зокрема, обслуговування на дому громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги. Сьогодні на обслуговуванні перебуває більш як 2,3 тис. львів’ян.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.5433 / 3.98MB / SQL:{query_count}