Тотальна небезпека

На Львівщині перевірено 15 закладів для інвалідів – майже усі газонебезпечні. Під час позапланових перевірок систем газопостачання в закладах соціального обслуговування виявили 69 порушень правил безпеки систем газопостачання України (ПБСГУ), притягнуто до адміністративної відповідальності десять посадових осіб, з них троє – керівники закладів. Загалом перевірено п’ятнадцять таких закладів у Львові та області. Про це повідомила прес-служба Держгірпромнагляду.

На Львівщині перевірено 15 закладів для інвалідів – майже усі газонебезпечні
Під час позапланових перевірок систем газопостачання в закладах соціального обслуговування виявили 69 порушень правил безпеки систем газопостачання України (ПБСГУ), притягнуто до адміністративної відповідальності десять посадових осіб, з них троє – керівники закладів. Загалом перевірено п’ятнадцять таких закладів у Львові та області. Про це повідомила прес-служба Держгірпромнагляду.
Ці позапланові перевірки були проведені на виконання вказівки Держгірпромнагляду від 14 липня 2011 р., після пожежі у геріатричному пансіонаті на Рівненщині, що забрала життя 17 людей.
Серед найбільш характерних порушень: не належно ведуться паспорти на газове господарство, немає виконавчо-технічної документації на технічне обслуговування газопроводів та газове обладнання, відсутні плани локалізації та ліквідації можливих аварійних ситуацій, а навчально-тренувальні заняття з персоналом обслуги за цими планами не проводяться систематично.
У котельнях бракує сигналізаторів довибухової концентрації паливного газу та мікроконцентрації чадного газу з виведенням на колективну попереджувальну сигналізацію. Не забезпечено вивід сигналів про загазованість приміщення котельні зі спрацюванням захистів на диспетчерський пункт або в приміщення чергового.
Окрім того, графіки технічного обслуговування систем газопостачання не погоджені з районними філіями УЕГГ ПАТ “Львівгаз”, не укладено  договорів на технічне обслуговування і ремонт газового обладнання тощо.
Під час перевірок окремих закладів (наприклад, Роздільського дитячого будинку-інтернату, Грушківського психоневрологічного жіночого інтернату, Підкамінського психоневрологічного жіночого інтернату), державні газотехнічні інспектори порушень не виявили.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.4436 / 4.07MB / SQL:{query_count}