Львівські новини: телеграф

Додатковий транспорт для Євро-2012.Зарплатні борги збільшуються.У Нагуєвичах укріпили річку

Додатковий транспорт для Євро-2012

У Львові у дні матчів чемпіонату Європи-2012 між об’єктами турніру додатково введуть три автобусні маршрути та вдвічі збільшать кількість тролейбусів. Про це інформаційному центру “Україна-2012” повідомили в Агенції з підготовки Львова до Євро-2012.
Зокрема, шатл-баси курсуватимуть за маршрутами аеропорт – центр (6,7 км), аеропорт – стадіон (7,5 км) та центр – стадіон
(6,7 км). Тривалість маршрутів між об’єктами не перевищуватиме 25 хв. Поїздка з аеропорту до центру міста триватиме 12 хв., дістатися з центру до стадіону вболівальники зможуть за 23 хв., а повернутися зі стадіону до аеропорту впродовж 17 хв.
Крім того, у дні матчів на маршрути між єврооб’єктами вийде вдвічі більше тролейбусів – курсуватимуть не через 10 хв., а кожні 5 хв. На маршруті №9 (аеропорт – центр) кількість тролейбусів збільшиться до 12, на маршруті №3 (аеропорт – стадіон) – до 16, а на маршруті №5 (центр – стадіон) – до 13.

Зарплатні борги збільшуються

Станом на 1 серпня 2011 року заборгованість з виплати зарплати у Львівській області становила 66,710 млн грн, що на 4,9% більше, ніж на 1 липня 2011 року. Про це повідомляє обласне управління статистики. Загалом із початку року заборгованість збільшилася на 4,1%.
Центр для безробітних за чверть мільярда
Львівський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за результатами тендера 19 серпня уклав угоду з ПП “Будрембізнес” (Одеса) на будівництво матеріально-технічної бази на вул. Кн. Ольги, 122. Вартість угоди становить 259,95 млн грн.
Забудовник до грудня 2013 року має збудувати навчальний корпус, корпус виробничих майстерень, гуртожиток, трансформаторну підстанцію 10/0,4 кВ, зовнішні інженерні мережі, повідомляють “Наші гроші”. Що цікаво, за інформацією видання, одеська фірма “Будрембізнес” має статутний капітал у розмірі 5 тис. грн. У тендері також брали участь три львівські будівельні підприємства. Одне з них – ТзОВ “Комерційний центр “Зевс” (статутний капітал 2 млн грн) надало більш дешеву пропозицію, ніж фірма-переможець. Однак конкурсний комітет вирішив, що подані “Зевсом” документи не задовольняють вимоги тендера.
Раніше підряд на будівництво в Києві головного офісу Держслужби зайнятості вартістю 270 млн грн отримала ще інша одеська фірма – ПП “Строй-систем”.

У Нагуєвичах укріпили річку

До святкування 155-річчя з дня народження Івана Франка у селі Нагуєвичі Дрогобицького району одна з будівельних компаній очистила річку Радичівка, а також водойму біля заповідника. Крім того, береги ріки укріпили негабаритним каменем та габіонними сітками. Як розповіли місцеві мешканці, село Нагуєвичі щороку стає жертвою паводкових вод. Сільський голова Михайло Чапля згадує, як у 1980 році вода у селі стояла цілий тиждень. Останнього разу велика вода прийшла у Нагуєвичі 12 липня. На той час у селі уже розпочали проведення протипаводкових робіт. “У тому місці, де русло було очищено і розширено, вона з берегів не виходила, а там, де роботи ще не виконували, все виливалося на людські городи і хати. Десять садиб було підтоплено”, – розповідає сільський голова Нагуєвичів.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.2597 / 4.08MB / SQL:{query_count}