Львівські новини: телеграф

Україна як донор медичних кадрі.Ми четверті у Європі. Львівщина споживатиме власну гречку. Звання для військового прокурор.

Підсвітка для церкви Св. Михайл.Без води і газу. Іноземних інвестицій поменшало

 

Україна як донор медичних кадрів

Щорічно з України за кордон виїжджає понад шість тисяч медиків. “Україна стала донором медичних кадрів для багатьох країн, щорічно втрачаючи понад шість тисяч фахівців. Найбільше від браку кадрів потерпають служба невідкладної допомоги, фтизіатрична служба, рентгенслужба, патанатомічна та лабораторна служби. Укомплектованість лікарями – 76%, третина працівників – пенсійного віку”, – прокоментувала здобутки медицини за незалежності голова Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я Лариса Канаровська.

До такої ситуації, на думку експерта, призвели погані умови праці українських медиків. “За 20 років незалежності в Україні змінилося 16 міністрів охорони здоров’я. Медицина фінансується за залишковим принципом. За рівнем середньої заробітної плати галузь посідає передостаннє місце, відстаючи від інших бюджетних галузей на 400-800 грн”, – додала вона.

 

Ми четверті у Європі

Згідно з результатами  дослідження, проведеного компанією “Strategy One”, найніжнішою нацією Європи виявилися угорці, на другому місці – турки, на третьому – португальці. Українці опинилися на четвертій позиції. 39% європейців стверджують, що постійні стреси на роботі – основна причина їх закритості і неготовності виявляти ніжність до навколишніх. Схожий стан справ і в Україні. Лише 18% українців бачать причину недостатньої ніжності зі свого боку у відсутності часу на її прояв. У той же час 52% всіх опитаних українців виявляють ніжність до рідних кілька разів на день. При цьому тільки 29% вважають себе досить ніжними, а 37% українців вважають, що вони фізично не можуть бути ніжніше, ніж є. Дослідження проводилося у всіх країнах Європи. Було опитано 8300 осіб (рівна кількість чоловіків і жінок) у віці 18-65 років.

 

Львівщина споживатиме власну гречку

Наразі регіон споживає гречку минулорічного врожаю. Через півтора тижні матимемо гречку нового врожаю. Щоб уникнути дефіциту гречки і забезпечити область необхідною продукцією, у господарствах Львівщини вирішили збільшити посіви. Зараз завершується період збору ранніх зернових. Уперше на Львівщині на базі фермерського господарства у Кам’янко-Бузькому районі створено умови для перероблення гречки.

 

Звання для військового прокурора

Указом Президента України
№ 863/2011 від 23 серпня 2011 року військовому прокурору Західного регіону полковнику юстиції Павлу Богуцькому присвоїли військове звання генерал-майора юстиції. Указ оприлюднено на сайті Президента України.

 

Підсвітка для церкви Св. Михайла

У Львові влаштовують підсвітку церкви Св. Михайла. За сприятливої погоди всі роботи будуть виконані до кінця цього тижня, інформує прес-служба Львівської міськради. “Підсвітку влаштовуємо так, щоб підкреслити архітектурний ансамбль церкви. Освітлення церкви буде виконано у білому кольорі, як і вежа Корнякта, але на цей раз ми використаємо дещо іншу технологію підсвітки, ефект обіцяє бути не гіршим”, – каже архітектор компанії “Архілайт” Павло Ямко. Використають близько 34 економних газорозрядних ламп, які вп’ятеро потужніші, ніж звичайні лампи розжарювання. Нагадаємо, що за останні роки у Львові підсвітили Домініканський собор, церкву св. Андрія, Собор св. Юра, кам’яницю Шольц-Вольфовичів, вежу Корнякта.

Без води і газу

25 серпня на вул. Юнаківа відбуватимуться переврізки новозбудованої ділянки водопроводу. Працівники “Львівгазу” проводитимуть ремонтно-профілактичні роботи на газорозподільній станції Винники, а ТЕЦ-1 перебуватиме на “нульовій” зупинці. На час виконання робіт буде припинено водопостачання в Залізничний і Шевченківський райони, обмежені вулицями Золотою – Єрошенка – Бортнянського – Залізничною – Городоцькою – С. Бандери – Матейка – Озаркевича – Я. Мудрого – Шевченка і прилеглими до них.

У зв’язку з ремонтними роботами, буде припинено подачу газу до ТЦ “Північна”, яка забезпечує гарячою водою весь Шевченківський район міста (вул. Грінченка, Хвильового, Мазепи, Миколайчука, Варшавська, Липинського та прилеглі до них вулиці). Загалом – 250 будинків.

Зупинка ТЕЦ-1 зумовлена необхідністю проведення невідкладних робіт з ремонту магістральних теплових мереж.

У зв’язку з проведенням вказаних робіт, з 00.00 25 серпня на добу буде припинено подачу гарячої води споживачам Сихівського житлового масиву (пр. Червоної Калини, вул. Морозна, Сихівська, Зубрівська, Монастирського, Довженка, Хуторівка, Чукаріна, Хоткевича, Полуботка, Кавалерідзе, Антоненка-Давидовича, Коломийська, Кос-Анатольського, Трильовського, Вернадського, Антонича, Драгана, Скрипника, Освицька), споживачам на вул. Наукова – В. Великого та прилеглих до них вулицях (Рубчака, Тролейбусна, Кн. Ольги, Симоненка, Кульпарківській та інших), споживачам мікрорайону Новий Львів та вул. Шафарика, Дж. Вашингтона, Пасічної, Лисинецької, Китайської. Загалом – 750 будинків. Подачу гарячої води буде відновлено 26 серпня.

Іноземних інвестицій поменшало

У першому півріччі 2011 року прямі іноземні інвестиції у Львів скоротились на 12,7%, порівняно з першим півріччям минулого року, повідомляє ГУ статистики у Львівській області.Загалом за півроку залучено 23,4 млн дол. США прямих іноземних інвестицій. Спад в основному обумовлений скороченням на третину надходжень від іноземних партнерів у фінансову сферу міста, на яку в першому півріччі 2010р. припадало майже три чверті усіх залучених інвестицій. Цього року інвестиції надходили переважно з Австрії, Кіпру, Канади та Німеччини.

 

 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.8151 / 4.14MB / SQL:{query_count}