Добові квитки на чотири маршрути

Цього тижня у Львові почали діяти чотири радіальні автобусні маршрути, на яких діятимуть трансферні квитки.

Цього тижня у Львові почали діяти чотири радіальні автобусні маршрути, на яких діятимуть трансферні квитки. Завдяки цим квиткам можна протягом визначеного часу пересісти з одного радіального маршруту на інший,  не сплачуючи додаткові гроші.
Наразі з шести радіальних маршрутів, які довозитимуть пасажирів автобусами великої місткості з периферії до центру міста, працюють лише чотири, а саме: №1а  – з Галицького перехрестя до площі Галицької; № 11 – від ТЦ “Кінг Крос Леополіс” до пл. Різні; №5 – від ТЦ “Зубра” до пл. Різні; №3 – від  Рясне-2 до ТЦ “Магнус”. Роботу решти налагодять після того, як відремонтують вулиці Городоцьку та Личаківську.
Квиток на радіальних маршрутах коштує 2 грн, як і в звичайній маршрутці. Придбати його можна у водія. Він діятиме протягом доби. За цей час пасажир може пересісти з одного радіального маршруту на інший, не сплачуючи додатково за проїзд. Просто потрібно віддати квиток водієві. Трансферні квитки мають забарвлення, відповідно до кольорового зонування міста. Із одного боку, не можна буде використати квиток на тому ж маршруті, а з іншого – в міськраді хочуть зрозуміти рух пасажирів із прив’язкою до зони міста. Наразі на квитках немає дати, однак за тиждень на цих проїзних документах її друкуватимуть.
“Наразі ми облаштували тимчасову зупинку на пл. Різні та пл. Галицькій. Натомість після повноцінного впровадження нової транспортної мережі траферні зупинки будуть лине на пл. Галицькій, вул. Підвальній та біля ринку “Добробут””, – зазначив Андрій Білоус, заступник начальника управління транспорту та зв’язку Львівської міськради.
Ще одним  експериментом буде запровадження  на маршруті №3  нового часу руху автобусу. За словами Ореста Гриньківа, директора АТП №1, перший автобус на цьому маршруті виїжджатиме о 6.30 з Рясного-2 і курсуватиме до 22.00 з інтервалом руху 6 хв. Таким  чином у АТП намагаються з’ясувати, чи є потреба запроваджувати такі ранні рейси. Експеримент триватиме до кінця вересня.  Щодо автобусів №1а, №5 і №11, то вони починають працювати з 6.50. Інтервал руху автобусів на маршруті № 1а – 7 хвилин, на маршруті №5 – 8 хвилин, на маршруті №11 – 7 хвилин. Теоретично маршрути організовано так, що під час пересадки не доведеться довго чекати на інший автобус.
Нагадаємо нещодавно французька консалтингова компанія “Луїс Бергер” (“Louis Berger”) спільно з фахівцями НУ “Львівська Політехніка” презентували нову транспортну мережу міста Львова, яка визначила основні правила гри для водіїв та пасажирів. Згідно з цим документом, із 74 наявних залишиться лише 40 маршрутів. При цьому через центр міста їздитимуть лише шість радіальних автобусних маршрутів (зараз 31). Вони розвертатимуться по такзваному малому кільцю: пл. Галицька – вул. Підвальна – Добробут – пр. Свободи.  Також будуть хордові маршрути, які з’єднуватимуть  периферійні райони та довозитимуть пасажирів до магістральних вулиць де їздитимуть автобуси великої місткості. Нову транспортну мережу 19 серпня винесуть на  обговорення на громадських слуханнях. Попередньо планується, що її впроваджуватимуть у два етапи. Спочатку запровадять радіальні маршрути через центр, які обслуговуватимуть великі автобуси, а пізніше хордові на периферії міста, де їздитимуть автобуси середньої місткості.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.5460 / 4.09MB / SQL:{query_count}