Подорожчав проїзд Львівщиною

З 1 липня підвищилася вартість квитків у приміських та міжміських автобусах. Відучора, першого лип­ня, вартість проїзду у приміських та міжміських автобусах зросла до 25 копійок за один кілометр.

Відучора, першого лип­ня, вартість проїзду у приміських та міжміських автобусах зросла до 25 копійок за один кілометр. На практиці це означає підняття тарифу від 25 до 40% від попередньої вартості. Наприклад, якщо раніше до Миколаєва можна було заїхати за сім гривень, то за новим тарифом проїзд вартуватиме, за словами водіїв, десять гривень.
– Востаннє тариф затверджували у вересні минулого року. Основна причина подорожчання – це збільшення вартості паливно-мастильних матеріалів. Ок­рім цього, постійно зростає рівень мінімальної заробітної плати. До здорожчання призвело також підняття цін на витратні матеріали, зокрема запчастини. У новому тарифі ми заклали 10-15% рентабельності, – розповів “Пошті” Микола Польовий, заступник начальника Головного управління економіки Львівської ОДА.
За його словами, про зміну тарифів перевізники звернулися до ЛОДА ще в січні цього року, пропонували збільшити ціни до 28 коп. за км. Після проведення всіх процедур у червні було прийнято рішення і підписано розпорядження голови ЛОДА про підвищення тарифів до 25 коп. за км. При цьому посадовець не виключає можливості подальшого підняття вартості проїду, щоправда, запевняє – найближчі півроку переглядати тарифи не планують. Якою буде ситуація після нового року, залежатиме передусім від цін на пальне на світовому та українському ринках.
Як запевняють у Львівській ОДА, разом із підняттям вартості проїзду, вони вимагатимуть від водіїв і підвищення рівня обслуговування. Окрему увагу також приділять видачі квитків при оплаті за проїзд. Адже, як наголошують посадовці, для пасажирів наявність квитка – це єдина можливість захистити свої права.


Для порівняння, тарифи на проїзд становлять: Тернопільська область – 0,26 грн за км; Закарпатська – 0,23 грн за км; Рівненська – 0,25 грн за км; Хмельницька – 0,26 грн за км; Вінницька –
0,26 грн за км.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9446 / 4.08MB / SQL:{query_count}