Трамвайний секонд-хенд

Львівська міська рада хоче закупити в Німеччині ще 20 уживаних трамваїв.

Львівська міська рада хоче закупити в Німеччині ще 20 уживаних трамваїв. Цього разу за кредитні кошти Європейського банку реконструкції і розвитку. Від виробництва ж власних вагонів у ратуші наразі відмовились – робити нікому.
Непунктуальні німці
Минулого тижня директор ЛКП “Львівелектротранс” Володимир Карпа разом із заступником директора департаменту з питань житлового господарства ЛМР Володимиром Будзаном здійснили робочий візит у Німеччину, аби домовитись про купівлю вживаних трамвайних вагонів.

З 15 серпня у Львові розпочнеться впровадження нової маршрутної мережі. На той час у місті вже буде чотири радіальні маршрути, на яких їздитимуть автобуси великої місткості та які матимуть у центрі визначені трансферні зупинки.
Це будуть уже звичні для львів’ян маршрути №11 (ТЦ “Кінг-Крос” – центр), №3 (Рясне – центр), №5 (Сихів – центр), а також новий – №1а, що з’єднає ринок “Галицьке перехрестя” з центром. Інтервал руху автобусів на цих маршрутах становитиме 5 хвилин.
За словами Андрія Білоуса, заступника начальника управління транспорту та зв’язку ЛМР, на цих чотирьох маршрутах діятиме спеціальний проїзний квиток.
– Він буде дійсний для двох поїздок у радіальних автобусах. Тобто, до прикладу, мешканець зможе приїхати із Сихова до центру і тут пересісти на інший автобус, до Рясного-2 чи до “Галицького перехрестя”. Вартість квитка становитиме дві грн, їх пасажир платитиме за дві поїздки. На квитках буде зазначено дату і номер маршруту. Відповідно до кольорового зонування міста, квитки, залежно від транспортної зони, матимуть відповідне забарвлення. Придбати їх можна буде у водія автобуса. При пересадці в інший автобус водій вилучатиме квиток. Скористатися ним для проїзду в одному автобусі, тобто, наприклад, приїхати у центр і повернутися тим самим маршрутом назад, буде неможливо”, – повідомив Орест Гриньків, директор АТП-1. Термін дії квитка – один день.
Як уже писала “Пошта”, до нового року у Львові мають запровадити нову транспортну схему. Львів’янам доведеться звикати до зовсім нових автобусних маршрутів. Відповідно до схеми, із 74-х наявних маршрутів залишиться лише 40. При цьому через центр міста їздитимуть лише шість (зараз 31).
За словами Андрія Білоуса, у майбутньому планують також створити Центр керування рухом: “Ми плануємо, щоб перевізники обладнали свої автобуси внутрішніми GPS-навігаторами для того, щоб у міста, як організатора перевезення, була можливість контролювати виконання умов перевезень згідно з договором”, – резюмував Андрій Білоус.
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4104 / 3.98MB / SQL:{query_count}