Дев’ята річниця Скнилівської трагедії

Учора, об 11.00, у Львові поблизу каплиці на Скнилівському летовищі вшанували пам’ять загиблих у трагедії 2002 року, що стала найбільшою в історії авіаційних шоу.

Учора, об 11.00, у Львові поблизу каплиці на Скнилівському летовищі вшанували пам’ять загиблих у трагедії 2002 року, що стала найбільшою в історії авіаційних шоу. Рідні та знайомі загиблих традиційно прийшли із фотографіями жертв авіашоу, щоб помолитися за своїх матерів і батьків, чоловіків і жінок, дітей та онуків. Священики різних конфесій відслужили поминальний молебень, зазначивши, що винуватців трагедії має вибачити Бог, а людям варто шукати втіхи в молитві.
Володимир Мотузюк того страшного дня втратив 28-річного сина Богдана та 24-річну невістку Ірину. Трирічний онук Юрчик на дійстві був разом із батькам, але, на щастя, не постраждав. “Разом із сином ми втратили все. Доступу до онука немає, його під опіку взяли батьки невістки. Вважають, що саме наш син убив їхню доньку, бо був ініціатором походу на летовище, – розповів пан Володимир “Пошті”. – Сина можна було б урятувати… Під час трагедії йому відрізало ногу. За словами свідків, з летовища сина вели попід руки ще при свідомості, проте через невчасно надану медичну допомогу він втратив багато крові і помер”.
Родичі жертв та постраждалі нарікають, що так і не отримали ані моральної, ані адекватної матеріальної допомоги, людей прихистила та поріднила лише громада. За кошти жертводавців з усього світу 2003 року, до першої річниці трагедії, на вході до Скнилівського летовища спорудили каплицю Всіх святих українського народу. А поблизу встановили 77 каменів, що символізують кількість жертв катастрофи. Священики різних конфесій: УГКЦ, УПЦ КП, УАПЦ, УПЦ МП щонеділі почергово, щоб не було розбрату, проводять екуменічні богослужіння.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.1066 / 4.07MB / SQL:{query_count}