Холодний душ

До 24 червня гарячу воду обіцяють відновити всім городянам

До 24 червня гарячу воду обіцяють відновити всім городянам Лілія Поліщук

Міські теплоенерго продовжують гідравлічні випробування мереж. Наразі гарячої води не мають лише мешканці  будинків на Новому Львові, наприкінці вул. Стрийської і весь Франківський район. Ці будинки отримують гарячу воду від ТЕЦ, яка, згідно з графіком, на “нульовій” зупинці до 24 червня. Однак у ЛМКП “Львівтеплоенерго” запевняють: зважаючи на те, що ремонтні бригади підприємства працюють понаднормово, можливо, вдасться відновити роботу ТЕЦ-1 вже з 15 червня.

Уже сьогодні ЛМКП “Львівтеплоенерго” відновило подачу гарячої води в Галицькому, Шевченківському, Личаківському та Сихівському районах. “Наші ремонтні бригади працюють понаднормово та у вихідні. Загалом цього року на ремонти ЛМКП “Львівтеплоенерго” планує витратити 14,5 млн грн. Минулого року на ремонтну кампанію ЛМКП “Львівтеплоенерго” витратило 10 млн грн. Цього року всі роботи проводяться за кошти, отримані підприємством від наших споживачів, які справно розраховуються за послуги з теплопостачання, оскільки з державного та міського бюджетів фінансування немає”, – додав Володимир Штейбарт.

Нагадаємо, що зі середини травня у Львові тривають гідравлічні випробування теплових мереж. Наразі під час цієї процедури у Франківському районі було виявлено 15 проривів на трубопроводах. Із них три уже ліквідовано, на дев’яти проводяться роботи. За словами Володимира Штейбарта, головного інженера ЛМКП “Львівтеплоенерго”, зараз майже в кожному районі  тривають ремонтні роботи з підготовки до нового сезону.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.4344 / 4.07MB / SQL:{query_count}